Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Watch mit tudna hozzáten...

Apple Watch mit tudna hozzátenni az életemhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Két dologban szeretném fejleszteni az életemet. Szeretném az időmet jobban menedzselni, illetve többet mozogni, aktívabban élni. Ezekben szerintetek tudna segíteni egy Apple Watch?

Nyilván nélküle is elkezdem ezeket megvalósítani, csak érdekelne, hogy mit tudna hozzátenni. Lehetőleg olyanok válaszát várom akiknek van. :)


2017. nov. 28. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még megjelenéskor megvettem az elsők között. Az elején az újdonság ereje miatt rengeteget használtam és tetszett is. Utána az idő haladtával egyre kevesebbszer volt rajtam, már tölteni se nagyon töltöttem.

Maga az óra nem fog sportolásra motiválni, viszont mérni fogja a sporolást. Ebből a szempontból nem rossz dolog, bár engem zavart sportolás közben ezért nem hordtam ott sem. (De ez a sporttól függ. Jégkorong közben kényelmetlen számomra és az is benne van, hogy kap egy ütést vagy esetleg hozzácsapódik a palánkhoz. Száraz edzésen persze hordtam, de aztán visszetértünk az első problémára.)

Az időd beosztásában pedig nem kimondottan fog segíteni, esetleg nyersz vele napi szinten pár percet, hogy nem kell a telefont elővedd egy e-mail elolvasásához és látod a naptárat a főképernyőn, szintén telefon nélkül.

2017. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

én is körülbelül 1 hónapot használtam egy series 1-t, nekem is kb. addig tartott ez a "izgalmas, új dolog" hatás, utána engem is inkább zavart, főleg munka közben. sokat pakoltam, és az enyémen pl. milánói szíj volt, ez egy idő után kilazult, mivel ugye mágneses, állandóan igazgatnom kellett, lehet a sportszíj jobb lett volna erre. másik gond pedig a telefon üzemideje volt. 7 plus-om volt akkor, amivel vígan elvoltam másfél-2 napokat előtte, de ahogy a folyamatos bt kapcsolat létrejött, igazából minden este az is ment az óra mellett a töltőre.


valószínűleg nálam az is szerepet játszik, hogy soha nem hordtam karórát, és azóta sem hordok. egyébként igazából nekem az értesítések sem spóroltak meg sok időt, néha próbáltam vele telefonálni is, de a hangszórója annyira halk és rossz minőségű, hogy ezt a funkciót igazából el is hagyhatnák belőle.


én úgy mondanám, hogy mindenkinek nem való, de alapjában véve aki egyébként is hord karórát, meg mellette a nap nagy részében olyan munkát végez, amiben nem feltétlenül zavarja akármilyen karóra, és emellett még szeretné pontosabban dokumentálni a mozgását, annak jó lehet.


megjegyzem én az óra előtt minden nap szinte figyeltem a telefonon a Health app-ban, mennyit léptem, hány emeletet mentem. amikor jött az óra, elkezdtem használni ugye a watch appot, majd miután eladtam, azóta teljesen leszoktam a Health-ről, egyáltalán nem nézegetem...:D

2017. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem sokat segített, előtte elég keveset mozogtam, aztán az aktivitásfigyelő beindított valamit, elkezdtem futni (futáshoz nagyon jó), vettem hozzá airpods-ot is, teljesen jó, próbáld ki neked hogy jön be
2017. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!