Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone képeket, hogy lehet a...

IPhone képeket, hogy lehet a laptopomra átrakni?

Figyelt kérdés
Évek óta használtam, hogy egyszerűen bedugtam vezetékkel a géphez és kimásoltam a mappából. De most bedugom és nem hoz fel semmi mappát :( Ti hogy szoktátok átmenteni a képeket?
2017. nov. 29. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:
feloldottad a képernyőzárat?
2017. nov. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Logic ***** válasza:
Én az iCloud fotószinkronizációt használom…
2017. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy feloldottam. Egy ideig meg is jelenik, de utána eltűnik.

ICloudból, hogy lehet letölteni?

2017. nov. 29. 08:22
 4/7 Captain Logic ***** válasza:
www.icloud.com
2017. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az Icloud-ba felrakott képeket hogy tudom pl egy pendivera átrakni a képeket?
2017. nov. 29. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemented az icloud progit a gépedre, beállítod a mappát, és oda leszedi, onnan meg másold ki.
2017. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy tettem ahogy tanácsoltátok. Beállítottam, hogy 2017-es fájlokat szedje le. Ezek kb augusztusig meg is voltak már a gépemen. December 27-ig folyamatosan szedte le a fájlokat. Volt, hogy napi 1 kép jött le, volt, hogy 300 (ez volt a ritkább). Tehát majdnem egy hónap kellett, hogy leszedj a képeket nagy nehezen, de csak a november 22-én készült fotókig jutott. Utána nem szedett le semmit, pedig másnap elutaztam és rengeteg kép készült az utamról, ezek lennének a fontosak, hogy le tudjam szedni. Dec. 27. óta folyamatosan be van kapcsolva a gépem, de semmi sem történik. Vagyis nem...egy valamit csinál...már a kezdetektől fogva rejtett mappákkal teszi tele a gépemet. Minden nap 160 GB szabad hellyel kezd a gépem, ami folyamatosan csökken.


Szóval a problémám egyáltalán nem oldódott meg, még mindig nem szereztem meg a képeimet :( Hogy tudnám letölteni őket tényleg?

2018. jan. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!