Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt tablet garanciával....

Puritan kérdése:

Használt tablet garanciával. Milyen buktatók vannak?

Figyelt kérdés

Nézegettem használt, de még garanciával rendelkező tableteket a jófogáson. Több olyat is találtam, ami valamelyik mobilszolgáltatótól származik, sim kártyás de nem független. Ez nem is lenne baj, mert nem tervezek sim kártyát tenni bele. Viszont rengeteg féle konstrukcióban árulják ezeket. Előfizetéssel, feltöltőkártyával, de olyat is hallottam, hogy internet előfizetés mellé kapták ajándékba.

Még soha nem vettem mobilszolgáltatótól telefont, vagy bármi mást, (nem is tervezek) így nem nagyon tudom, hogy milyen megkötések lehetnek.


Nos mi az amitől egy ilyen vásárlás során tartózkodni kell, és minek kell meglenni, hogy a garanciát később érvényesíteni tudjam?



2017. nov. 29. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
én ipad2-t vettem egy éve jófogáson, most olyan 30ezer körül mennek és jobban működik mint egy 100ezres androidos sajnos, gari nem fontos, ha eddig nem romlott el nem is fog már, max aksit kell cserélni
2017. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az jó, nekem úgy 4 éve volt iPad 2-esem, már akkor is akadozott iOS 7-tel...


először is tudni kéne, milyen tabletben gondolkozol, fontos-e egyáltalán az, hogy sim kártyás legyen vagy elég a wifi-s.


alapjában véve ugyanaz igaz erre is, mint bármelyik másik használt elektronikai cikkre. bármi baja lehet, hisz az ember 2 dolog miatt adja el. vagy azért, mert van valami hibája, vagy azért mert már eljárt felette az idő, és lassú.

2017. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első sorban Huawei T2, T3,vagy M3-ra gondoltam. Ezekre 2 év garancia van. Nem kell hogy sim kártyás legyen. De más is szóba jöhet.
2017. nov. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!