Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tabletet vettem garanciával,...

Tabletet vettem garanciával, de elromlott és nem akarják megtéríteni a károm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem egy tabletet garanciával. 2 hónapja elromlott, visszavittem mindenestől együtt, hogy javítsák meg vagy adjanak másikat, azt mondták jól van. Már több mint 2 hónapja náluk van, ahányszor megyek megkérdezni, hogy megjavították-e már azt mondják még nincs kész. Szerintem azt várják, hogy lejárjon a garancia, másikat pedig enm akarnak adni. Mit tegyek szerintetek? Előre is köszi a váalszokat.

2015. máj. 14. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Mivel te akkor adtad be, amikor még volt rá érvényes garancia, így hiába várnák, hogy közben lejárjon.
2015. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták nekem, hogy valamit csinálnak majd vele, a garancia lejára előtt visszaadják, egy idejig megy aztán elromlik és már a garancia sem érvényes.
2015. máj. 14. 20:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze ezt nem a boltban mondtak nekem.
2015. máj. 14. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyival meg fog hosszabbodni a garanciaidő, amíg náluk van. Erre majd figyelj, amikor visszakapod, hogy pecsételjék rá az új garanciaidőt. Sokáig szokták húzni, mert van, hogy visszaküldik Kiínába és ugye oda 30 nap alatt ér oda. Nekem is volt az Edigital-nál olyan, amit 2 hónapig javítottak. De megcsinálták végül.
2015. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!