Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől csinál egy telefon...

Mitől csinál egy telefon szebb képet? Mi fontosabb, a megapixel, vagy a kijelző színeinek a száma?

Figyelt kérdés

Vagyis melyik csinál szebb képet?

3 Mpixel-es 262ezer színű vagy 2 Mpixel-es 16millió színű?


2010. jún. 1. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A kijelzőnek semmi köze sincs a kamerához, azon csak az elkészült képet látod, ha feltöltöd számítógépre, akkor szép lesz.
2010. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a pixel számít
2010. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kijelző színeinek száma nem számít, hanem az érzékelőé.


Amúgy meg nem a megapixel a lényeg, a 2 megapixeles kép már jól nyomtatható 10*15 cm-es papírra, sokkal többet számít az optika minősége. Pl. a 3 megapixeles kamerája a telefonomnak sokkal rosszabb képet csinál, mint a régi 2 megapixeles fényképezőm.

2010. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért én kiváncsi volnék a telefon márkájára és az árukra.
2010. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nokia 5310 Xpress-em van, és LG KP502-re gondoltam, hogy lecserélem.
2010. jún. 1. 20:31
 6/7 anonim válasza:
egyiksem számít. egyébkétn minél több megapixelt tesznek egy kis érzékelőre, annál roszabb minősége lesz, csak megjegyzem :) szüval az érzékelő(szenzor) mérete számít, amiből te úgyse éretsz semmit ha ennyire ostoba vagy, hogy azt hiszed, hogy a telefon a kijelzővel fényképez.
2010. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olvass teszteket a telefonokról, mindig csinálnak velük tesztképeket is és elemzik melyik miért jobb, több ilyen elolvasása után döntsd el melyik csinál szebb képeket.

Egy jó számarányokkal rendelkező telefon optikája is lehet rossz minőségű.

2010. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!