Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak!? Nem kell a...

Mit csináljak!? Nem kell a telefonom!

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám lenne hogy anyukáméktól kaptam egy telefont amit nem gondoltam át eléggé és édesanyám otthoni előfizetésre vette úgy hogy két hónap múlva kell elkezdni fizetni és nem tudom hogy mit lehetne kezdeni mert eladni nem engedik ugye a telefont és érdekelne hogy nincs e rá valami megoldás hogy visszavegyék! Köszönöm előre is a válaszokat!:(

2017. dec. 2. 20:40
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Kötbér ellenében le lehet mondani az előfizetést. Vagy eladod és szerződésbe írod, hogy fizetni fogod a részletet (jogilag nem tudom mennyire szabad ilyet, de ez is egy lehetőség).
2017. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszóval kértél egy telót. Aztán rájöttél, nem ilyen babaruhát akarsz.

Telefonálni lehet vele?

Facebookozni tudsz rajta?

Gondolom, fotót is képes csinálni.

Innentől vállald a döntésed következményeit, amíg le nem jár az előfizu róla.

2017. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Legalább többszázezres csúcsmodell?
2017. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen kötbér?! :o
2017. dec. 2. 22:30
 5/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Visszavenni nem fogják kötbér meg csak akkor van, ha előfizetés is le van mondva amihez véve lett....ha drága készülék eladni lehetne max, de az meg sok esetben elég komoly veszteség....marad a nyögés 2évig :)
2017. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen készülékről van szó?
2017. dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!