Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt a telefonom (nem a...

Nem tölt a telefonom (nem a töltő rossz) mit tudnak vele csinálni illetve mennyi a javitasa? Sony xperia x telefonról van szó.

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 15:30
 1/1 anonim válasza:
Piszok mehetett a "lyukba" a töltő helyén? Nekem volt olyan, még a nyomógombos telefonommal, hogy bementem a boltba, hogy nem tölt a telefonom, ilyen töltőt kérek. Csákó kissé megtisztította a telefonban a töltő helyét és működött a töltő. Megköszöntem és még pár évig használtam is. Hogy ez a mostani telefonnál is így van-e, azt nem tudom, de próbáld ki, legalább egy fokpiszkával, lámpával, ha tudsz oda bevilágítani.
2017. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!