Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek max.100...

Milyen mobilt vegyek max.100 000-ig? Sony billentyűs telefonom van, sajnos idővel le kell cserélnem. Nem vagyok járatos a témában, akit megkérdeztem, csak felidegesítettem, hogy ennyit sem tudok?

Figyelt kérdés

Most is sonyt szeretnék, eddig is az volt, bevált. Face-em nincs, tehát napközben nem fogom nyomkodni, de azért jó lenne, ha tudnék rajta netezni, ha vmit muszáj megnéznem. Mit keressek a leírásban, ami jó, nem jó, sajnos nem sokat mond az iOS, android, NFC, opt. meghajtó, magos procik, TFT, kamera mp, HSDPA/HSUPA, stb. stb. Vagy ez így tág fogalom?

Nem minimál mobilt szeretnék, a fő az, hogy ne fagyjon le - jó vicc -, működjön, az alaptól vmivel többet tudjon, de nem hiszem, hogy nagy mobilvadász leszek. Ha kiadok érte 60-70-80 ezret, akkor elvárom, hogy működjön, legyen rajta több olyan, amit használni fogok. Bár, akkor mit tudhat a 190 ezres telefon??

Köszi előre is, ha vkinek van türelme ezt elmagyarázni.

Kerestem néhány oldalt, pl. melyik a jobb, android vagy iphone, háát, nem sokat értettem meg belőle... :((



2017. dec. 2. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Kiindulópontnak a Telenornál találtam 3 Sonyt,

Sony Xperia L1, Sony

Xperia XA1

Xperia XZ1 Compact

Telenoros szeretnék maradni. A compact 100 fölötti, összehasonlításnak írtam.

2017. dec. 2. 21:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Az NFC-t már tudom.
2017. dec. 2. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Xiaomi Redmi note 4et Neked találták ki.

50 ezer, NFC nincs benne, de ez a legnagyobb baj.

2017. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Sonyk szerintem eléggé lemaradtak, ár érték arányban sokkal jobb ajánlatok vannak.

Én a Honor 9, vagy Honor 8-at tudom ajánlani.

Csúcskategóriás processzor, 4 giga RAM (vagyis nem kell gyakran újratöltenie az alkalmazásokat) jó kamera. Vagyis csúcskészülékek, de jó árazással 100k ft környékén.

Nekem Honor 8-am van egyébként lassan egy éve, és meg vagyok vele elégedve.

2017. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sose hallottam a Xiaomi Redmi note 4et és a Honorról sem. Utánuk nézek, azért még visszanézek, hátha írtok.

Sonyért azért vok oda, mert 3 telefonon volt eddig a kb. 15 év alatt, boldog voltam velük. :)))) De komolyan, jelenleg sony w300i, jó, tudom, régi, de ha megfelel, mert egyszerű? Volt már nálam olyan okostelefon, hogy hiába magyarázták el az sms-t, mindig szólnom kell, hogy is van?

Nyugtassatok meg, hogy vannak olyan telefonok, amelyek nehezebben kezelhetőbbek vagy bonyolultabba, mint a többiek. Nem kell a név, de szerintem van ilyen.

2017. dec. 4. 18:23
 6/6 A kérdező kommentje:
És még vmi, az is jó lenne, ha bemegyek az üzletbe és ott megveszem, van neten megrendelem és ott átveszem. Tényleg csak a nagy márkákat ismerem, nyilván ez túlzás, de az előző kettőről sosem hallottam. :(
2017. dec. 4. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!