Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ugorja át az iPhone a...

Soros György kérdése:

Miért ugorja át az iPhone a zenéim egy részét és hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés
iTunes-on keresztül tettem kb 600 zeneszámot iPhone SE 128Gb készülékemre, azonban kb minden ötödik szám nem játszható le, mert a zenelejátszó egyszerűen átvált a következő számra. Ezeket a számokat törölni szoktam, aztán ismét szinkronizálom a telefont, de ez nem igazán oldja meg a problémámat. Megjegyzem, akkor is skippelt a telefon, amikor csak 50 zene volt rajta.

2017. dec. 2. 21:07
 1/5 anonim válasza:
szia. Gondolom beállítottad, hogy ne folyamatosan egymás után játsza le a számokat
2017. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázom! Az említett zeneszámok NEM lehátszhatóak. Semmilyen körülmények között. Amikor elindítanám, átvált a következőre, semmenyit sem játszik le belőle, mintha hibás lenne a fájl, viszont nem hibásak a fájlok. A sorrenddel nincs semmi baj, szót sem ejtettem róla.
2017. dec. 4. 13:36
 3/5 anonim válasza:
Ha szamitogeprol masoltad at a telefonra akkor csinal ilyet vagy ha nincs wifid
2017. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy csinál ilyet. Megoldást keresnék, mert minden 5. zene nem indul el és nagyon idegesítő. Az ilyen dedós problémák miatt állnak vissza az emberek Androidra (jól teszik).
2018. jan. 18. 06:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Töröld le az összeset és kezd előről (mármint telefonról), ha még nem volt meg. iTunes, számítógépen rendesen lejátssza a zenéket?

u.i. Ha úgy van utalhatna egy kis pénzt Gyuri bá! Köcce!

2018. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!