Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért levegős az üvegfólia a...

Miért levegős az üvegfólia a telefon szélén végig?

Figyelt kérdés
P9 lite 2017-em van és nagyon zavaró, hogy a képernyő körül majdnem fél centis levegő van az üvegfólia alatt. Hogy lehetne úgy rátenni a fóliát, hogy jó legyen. (Hallottam olyat is hogy be kell vizezni a fóliát és normálisan rátapad. Ez igaz?) Vagy maga a fólia hibás és sosem lehet normálisan azt feltenni?

#üvegfólia #szélén levegős
2017. dec. 3. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pormentesnek kell lennie, totálisan letörölni, és valami pormentes helyiségben csinálni, én sem tudtam rátenni, nekem is rossz lett, aztán felszedtem újra, még rosszabb lett. Most szereztem 3 db fóliát, biztosra megyek majd :D
2017. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a honor 8-am engem nem zavar
2017. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem másik huaweien azért volt ilyen, mert elhajlott a kijelző. (Ha leraktam az asztalra, billegett is a telefon.)
2017. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ln rá szoktam tetetni, az srác, aki csinálta, alaposan letörölgette a kijelzőt, és valami kis eszközzel több soron rásimította a fóliát. Tökéletesen rátapadt, semmi gondom nincs vele.
2017. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Le kell szedni minden porszemcsét, hogy sehol se tudjon felpúposodni.

Bár egy idő után sajna a széleknél alá megy a levegő, pár hónap után.

2017. dec. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Azert ilyem mert 2.5D- és a kijelző és nincs rá olyan fólia ami rendesen takarná
2017. dec. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2017. dec. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem megróbálom felteteni, de az is úgy is ilyen lesz szerintem a 2.5d miatt. Az utolsó válaszoló meg amit belinkelt az nem tetszik, meg hogy nézne már ki szerintem.
2017. dec. 4. 22:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Modjuk az átlátszó az jó lehet, fura, de akkor sem tetszik.
2017. dec. 4. 22:36
 10/11 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám és egy idő itán lefog jönni magátol a folia vagy ilyen marad mig le nem veszem?
2021. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!