Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite 2017 sd kártya...

Huawei p9 lite 2017 sd kártya hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 32gb-os samsung sd kártya van a telefonomban már jó pár hónapja! Viszont mostanában (minden ok nélkül) nem ment a telefonom képeket az sd kártyára...azt írja ki,hogy nincs elég szabad tárhely...pedig csak 3 gb van felhasználva...betettem másik kártyát,ott is ez volt a probléma,ill.volt,higy hibásnak(törött motívumos képként) jelenített meg pár képet egy másik kártyán...ezek után merült fel bennem az,hogy akkor a telefonnal lehet vmi..de hát eddig minden szuperül ment,pár napja gondolta meg magát,nem értem az egész dolgot...

2017. dec. 4. 13:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Kaj és ha a kártyámat beteszem a gépembe,akkor azt írja ki,hogy nem lehet formázni,mert írásvédett...komolyan mondom megőrülök...segítsen valaki pls!
2017. dec. 4. 13:41
 2/4 A kérdező kommentje:
*ja és(nem tudom,hogy lett kaj...)
2017. dec. 4. 13:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg pl.amikor újraindítom,akkor egy régebben kitörölt(sd kárytán volt) kép újra megjelenik a galériában...nem értem.
2017. dec. 4. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen akkor volt amikor a kártya hülyült meg.

Új kártyával jó.

2017. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!