Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még yu-gi-oh! Rajongók...

Vannak még yu-gi-oh! Rajongók rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Kedvenc animém mai napig a yu-gi-oh,de én úgy látom,hogy ma már nem is ismeri szinte senki,pedig nagyon nagy láz volt ez. Én 18 éves vagyok és egyszerűen imádom,gyűjtöm a lapokat is!


Több kérdésem is lenne:

Van még rajtam kívül valaki aki megszállotja az animének? Lenne kedve beszélgetni róla?


Lehet manapság még valahonnan eredeti kártyákat szerezni?


Van a sorozatnak mai napig futó szériája?



2017. febr. 22. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz széria, meg kell vallani. Én a pc játékot kifejezetten szerettem, mind a mai napig megvan, csak win-10-en vmiért nem akar futni.


Paklim nekem is van, nyaranta el lehet vele tölteni az estéket a haverokkal, jól kitalált játék, de azért rajongó nem vagyok.

2017. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 28 vagyok,gyerekkoromba szerettem.Mindig kártyáztunk.:)de mivel "lány" vagyok,a sailor moon közelebb áll hozzám,de nagy pokémon rajongó voltam,a pokemon tazókat gyűjtöttem,amik a chips-ekben voltak.:)

de a yu-gi-oh-t is szerettem.régen jó animék voltak,meg sok gyűjthető dolog,sajnos ez ma már nincs így.

a yu-gi-ohnak 120 rész volt belőle,de nem mindegyiket szinkronizálták le,mint ahogy a sailor moon-t se.

[link]

de nézd miket találtam!!!!!!

[link]

valami yugioh évadok,olyan lehet,mint pl.a dragon ball-nál hogy van sima dragon ball,dragon ball Z,és ilyenek.:)

2017. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem sajnos nincsenek olyan barátaim,akikkel lehetne játszani :\


Ezekről a szériáákról már hallottam,de őszintén megmondva csak a DM és a GX tetszik. Többi nekem olyan fura,nincs meg a yu-gi-oh élmény :)


Számítógépes játékot nem is ismerem :0

2017. febr. 22. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, küldök linket a pc játékról.:)

[link]

2017. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam rajongónak, mert egy részt sem láttam az animékból, de van (valahol) rengeteg kártyám, plusz a gépen fenn van mindhárom Power of Chaos játék, ha unalmas percek törnek rám sokszor játszom azokkal, szeretem. :)
2017. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A YU-GI-OH Duel Links egy androidos játék. Felkapott, meghatározó kártyákkal (Időmágus, Kékszemű).. Szedd le! Ingyenes, nagyon király.


Ha kell segítség, írhatsz.

2017. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BodorTibor válasza:

Üdv neked drága barátom! Én is oda vagyok a yugioh - ért. Igaz, bár én sem láttam minden részét az animének, de le vannak töltve. Csak, hogy tisztán láss: A sima yugioh mind a 224 része, a yugioh GX mindhárom évada, a yugioh 5D összes része, yugioh Zexal mind a két évada.

Mostanában a yugioh Arc V- t, és a yugioh Vrains- t töltögetem lefelé.

Szóval nem láttam minden részt, csak kis részleteiben, de szt hiszem nyugodtan mondhatjuk, hogy rajongó vagyok. Rengeteg lapom van, amiket még a mai napig is használok. Némelyikük már több mint tíz éves. Sajnos ami a párbajozást illeti, élő ellenfelem nem nagyok akad, már sok-sok éve, de van más módszerem. Az animén keresztül szoktam játszani. Én párbajozok a főszereplő helyett, a saját paklimmal. Tudom ez egy kicsit furán hangzik, de ha egy kicsit elengeded a fantáziádat, egész jó szórakozás.

Ha ezeket is számoljuk, akkor már sok-sok ezer párbajon vagyok túl. 12 összeállított paklim van de sajnos nem mindegyik áll eredeti lapokból. Elég vegyesek.


Ami a lap vásárlást illeti, azzal én is gondban vagyok. Ha jól emlékszem a vaterán lehet szerezni eredeti lapokat, de azok rohadt drágák, és ehhez képest nagyon keveset adnak.


Ami pedig az utolsó kérdésedet illeti. Az animéket sorrendben írtam le, szóval a jelenleg futó széria a yugioh Vrains.


Amúgy én szívesen beszélgetnék veled erről. Rég nem találkoztam yugioh rajongóval.

2017. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!