Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 7-nek tényleg olyan...

Az Iphone 7-nek tényleg olyan rossz a fülhallgatón hallgatott minősége mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Az adapter amit adnak hozzá azzal hallgatva nem amit adnak hozzá earpods. Meg hallom, hogy sokat kell cserélgetni az adaptert, hamar tönkremegy és én inkább jackes fülhallgatóval hallgatnám a zenét nem bluetoothosal, van egy drága fülhallgatóm teljesen meg vagyok vele elégedve nem szeretném cserélni, tehát mi az igazság adapterren keresztül is olyan jó a minőség, mint mint pl. a 6s-be.

2017. dec. 4. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2017. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem semmi bajom vele. i7, kb 1 éves. Mondjuk én az 5 óta nem veszek észre minőségváltozást a fülesben.
2017. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondom nem az earpodsról beszélek! Hanem egy akármilyen jack-es fülhallgatóról.
2017. dec. 4. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem egy nagy f-szság ez a "hát én kihallom az empéhárombú is a tömörítést, nem is úgy hallgatom a zenéket" látásmód. na általában az ilyen emberek szoktak állítani hasonlókat. pedig fogadni mernék rá, hogy az emberek 99%-a semmilyen különbséget nem hallana meg, ha nem tudná, mikor melyiket nyomják a fülébe...


és ha vigyázol rá, akkor bírja, nekem autóban van, és 1 év alatt az aux kábelem tört meg 2x, az adapternek semmi baja.

persze azt idáig is tudtuk, hogy az Apple soha nem tudott tartós kábeleket gyártani, sem usb-t, sem jack csatlakozót.

2017. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na igen. A strapabíróság az fontos lenne.., hogy ne kelljen 3 havonta egy ilyen adapter vennem.
2017. dec. 4. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont a jack miatt veszek csak 6S, ezt nagyon nehezeb tudom lenyelni. Nem tudom most akkor, a lightningon analog adja ki a hangjelet is, ha úgy kell, vagy a kabelben van valami bizsu D/A konverter
2017. dec. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!