Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Symbian tényleg annyira...

A Symbian tényleg annyira rossz, mint ahogy sokan mondják? Vagy csak mindenki el van ájulva az Androidtól?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szar, csak az Android jobb.
2011. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

azért kérdezem, mert kinéztem egy telefont.

Symbian-os. De nem akarom elhinni, hogy annyira rossz lenne.

2011. jan. 3. 18:42
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
részemről a Symbiant inkább előnyben részesítem
2011. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

na végre valaki/valakik:)

sokszor hallom, hogy fúúú nem kell symbian-os, meg az android így, android úgy...:S

2011. jan. 3. 18:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi. Sok hülyegyerek írja, hogy azért vedd meg az xy telefont, mert az androidos. Viszont még egyetlen korrekt indokot sem olvastam arról, hogy miért is annyival jobb. Mindkettőre sok free program van az tény. A Symbian régebbi op rendszer, ez is tény. Ettől függetlenül mindkettő nyílt forráskódú továbbfejleszthető op. rendszer. GPS program Pl. Androidra bizonyos felbontásokhoz nincs, vagy csak fizetős.

Ami újabb nem biztos, hogy jobb is. lásd Win Xp (sikeres) Vista (bukás).

2011. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

értem

Mondjuk az a telefon amit én kinéztem azon állítólag Zárt Symbian rendszer van. De én úgy vagyok vele, hogy ez legyen a legnagyobb baja:P

2011. jan. 3. 18:49
 7/21 anonim ***** válasza:

Tessék még meg sem írtam, de már itt van elsőként: "Egyáltalán nem szar, csak az Android jobb"

MIVEL? MIBEN JOBB? VOLT MINDKETTŐD? Indoklást kérünk, ne hülye közhelyeket, hogy jobb, mert csak...........

2011. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
symbianra már kutya se fejleszt, haldoklik, Androidban nagyobb a potenciál. én speciel egyiket sem szeretem, iOS-re esküszöm a jó support és megbízhatóság miatt.
2011. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

SZERINTEM!az az android sokkal jobban áttekinthető,modernem,jobban testreszabható stb...

Ha jobban megnézed Nokiát csak a nagy Nokia fanok vesznek, akik szerint csak az a minőség..:S,már mindenki szerint elavult a symbian... Az android rendszere sokkal pörgősebb,(nem a gyorsaságra gondolok)a nokiáé pedig elég unalmassá válik 2-3hónap után (akárcsak a touchwiz...)Az androidot sohasem fogod megunni,mert nagyon jól testre-szabható,és rengeteg hasznos,ingyenes alkalmazást le tudsz tölteni a Marketről...

Mind a 3 rendszerrel volt már dolgom,és nekem az android jön be a legjobban

Persze ez csak az én véleményem, te tudod...

2011. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én például azért váltottam Symbianról Androidra, mert négy évig symbianos telefonom volt, és kíváncsi voltam valami újra/másra is. Egyébként pedig semmi baja a Symbiannak, igenis nagyon jó kis rendszer az.
2011. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!