Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon ezt hogyan tudnám...

Vajon ezt hogyan tudnám beállítani?

Figyelt kérdés

Adott egy (céges) Lumia 550 telefon. 30 másodpercenként vagy 1 percenként kikapcsolja a képernyőt. Eztán oldalgomb 4 jegyű kód megadás után tudom újra használni. Ez azért probléma, mert ha ovlasok valamit akkor is képes és ezt megcsinálja. Tehát simán ki akarom kapcsolni, hogy csak akkor kapcsolódjon ki a képernyő, hogyha megnyomom a lezáró gombot.

Na szóval ezt szeretném beállítani, eddig eléggé sikertelenül.. van valami ötletetek? be lehet egyáltalán állítani vagy csak extra moddolgatással..?



#képernyő #automatikus.zárolás
2017. dec. 4. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Be lehet. A beállítás asszem biztonság rėszen van a kód kėrės/kikapcsolása. Ott ki tudod kapcsolni. Most nincs nálam a Lumia (androidon vagyok) de ha holnapig nem írják meg, vagy nem találod leírom a pontos helyėt.
2017. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


De amúgy...

2017. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy:


Ha be kívánja állítani, hogy telefonja milyen gyakran vált alvó állapotra, tegye a következőket:

1.A kezdőképernyőn  pöccintsen a Minden alkalmazás listához, majd válassza a Gépház > Személyre szabás > Zárolási képernyő lehetőséget.

2.Válassza a Képernyő lezárása ennyi idő után lehetőséget, és válassza ki a kívánt időt.



Na itt nálam két opció van: 30mp és 1 perc, tehát a soha vagy valami jó kis több óra nincsen... innentől mit tudok tenni?

2017. dec. 4. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az androidnál van a BIZTONSÁG, majd Az AUTOMATIKUS ZÁROLÁS.

Itt akár az Azonnalitól a 30 percre is belehet állitani.

2017. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az enyém nem andoriods, hanem microsoft... :(
2017. dec. 6. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!