Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom szerződés törlés?

Telekom szerződés törlés?

Figyelt kérdés

Mi történik akkor, ha nem abba a díjcsomagba raknak amit megbeszélek az ügyintézővel? Borzasztó ideges vagyok! Sokkal drágább díjcsomagba tették anyukámat mint amit megbeszéltünk! Szerződés persze elktrónikis és az applikációban meg sem telinthető, a telekom oldalán meg nincs fent még! Mondtam hogy 200-300 ft drágább díjcsomagba szeregném anyukámat mert 1G nettel többjemlenne erre az applikációban látom, hogy sokkal nagyobb díjcsomagba került!

Valaki járt már így? 5500 aft volt a szerződésen amit aláírt, de most jöttem rág hogy az a hívásokra vonatkozik és pkusz közel 3000 a net! Mert olyan barom módon van már hogy szét van bontva!!

De kicsesztem szegénnyel :( pedig jót akartam!


2017. dec. 4. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha telefonon történt a díjcsomagmódosítás, akkor az ügyintéző közölte veled, hogy mennyi lesz az új havidíj. Erre válaszolnod kellett. Ha online történt, akkor pedig láthattad mennyire állítod be.

Ennek ellenére azt mondod, hogy mégis drágább mint amit ott mondtak neked?

2017. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Magától nem fog az ügyintéző másik csomagba rakni. Max ajánl egyet..
2017. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Távollévők közt köttetett szerződésre is érvényes a 14 napos elállás.
2017. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Személyesen volt! Hiába kérdeztem rá kétszer hogy akkor ÖSSZESEN mennyi lesz! Havidíj+törlesztő azt mondta hogy 7800 erre csak a havidíj annyi! Annyira ideges vagyok!
2017. dec. 4. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén, hogy nem tudom mi a gondod, és nem is értem amit írsz. Ráadásul a helyesírási hibák miatt a szöveg nem is egyértelmű.
2017. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha 7800-at mondott a havidíjra, akkor 7800 lesz, persze ha nem beszéled túl. Ha vettél mellé készüléket részletre, akkor a 7800-on felül, annak a törlesztője is rámegy.

Ez szerintem tök egyértelmű.

2017. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Anyukám felhívta őket! A csávó elfelejtette mondani hogy 25% lejön a havidíjból mert tv telefon internete is onnan van anyunak! És a 7800 as havidíjból 25%

Azért ezt szerintem mondania kellett volna.... honnan kellett volna nekem ezt tudni?

2017. dec. 4. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Anyukám felhívta őket! "


Végre valakinek van egy kis esze a családban.

2017. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!