Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom leárnyékolni a...

Hogyan tudom leárnyékolni a mobilom térerejét? Ezt meg lehet oldani valami egyszerűbb módon?

Figyelt kérdés
Elutazom pihenni, de nem akarom kikapcsolni, mert ha bekapcsolom jönnek az smsek és akkor rögtön hívni is kezdenek. Hanem azt szeretném elérni, hogy azt higgyék nincs térerő, ne tudjanak hívni bekapcsolva sem. Ezt meg tudom oldani valahogy?
2010. jún. 2. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted igazán van különbség egy kikapcsolt és egy zéró térerős telefon elérhetősége közt? Mindkettő "jelenleg nem kapcsolható" ember. Ha kisétálsz a bányából a meglepően gyorsan lemerülő telóddal, ugyanúgy kapja az sms-eket. Ha meg tiltod a bejövő hívásokat, rövid foglalt jelzést kapnak, mintha azonnal kiböknéd a hívást. Tehát nem tűnik térerő-mentes szitunak. Legegyszerűbb, ha SIM nélkül üzemelő telód van, akkor elég besüllyeszteni a simet valami okos bugyorba a pénztárcádban.
2010. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs de ez butaság szerintem és nem is nagyon lehet mivel, max ha valami fémdobozba rakod. Mikor strandolsz, kirándulsz, hagyd otthon a szálláson a csudába és kapcsold ki, majd este rendezed az ügyes bajos dolgaid.
2010. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy agyament ötlet, de gondoltam rákérdezek.:) A sim kártya kivétel eszembe sem jutott, jó ötlet, köszi!
2010. jún. 2. 01:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Bejövő hívások tiltása.
2010. jún. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Átirányítás hangpostára...

Ha eltünteted a térerőt, aztán akarsz egyet telefonálni, akkor ugyanúgy jönni fognak az SMS-ek meg a hívások, mert azt ugye nem gondolod, hogy térerő nélkül hívni azért tudsz? Ha kiveszed a SIM-et, de visszarakod egy 3 perces hívásra, szintén jönnek az SMS-ek. Átirányítod hangpostára, ami ha jól tudom mindig ingyenes, az emberek meg utálnak gépekkel beszélgetni és 100-ból 1 hagy üzenetet.

2010. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Repulo mod. :)

Ilyenkor lekapcsolja a radiot benne ( nem az FM, hanem a GSM) es a telefon hasznalhato lesz, de sem ki, sem be nem jon hivas. ( repulogepre talaltak ki a nagy embereknek. )

2010. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rakd a mikróba, és ez halálosan komoly :d
2010. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A repülős módot sosem értettem mi az, de ez nagyszerű ötlet! Köszi!:)
2010. jún. 3. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!