Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galax S8 vagy iPhone 7?

Samsung Galax S8 vagy iPhone 7?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszokat szeretnék ,hogy az "ájfon szar"/"szamszung szar" hanem tapasztalatokat vagy esetleg olyant aki i7-ről s8-ra vagy épp fodítva váltott.

#Apple iPhone #Samsung Galaxy S8 #teleonvásárlás2017-ben
2017. dec. 7. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt még dolgom, de mindegyik nem régi csúcskészülék, szóval nem lőhetsz egyikkel sem mellé, amelyik jobban tetszik.
2017. dec. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BoldGAZSI válasza:
Szerintem az S8 a jobb választás, mivel ezzel az alkalommal a Samsung nem valami pocsékot fobott a piacra, míg az iPhone 7-nek zsebkopási problémái vannak...
2017. dec. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Remélem még mindjg aktuális a kérdés. Négy éven át használtam Iphone-t (4s és 6) viszont minden egyes széria két év után a végét járta. Sokáig vaciláltam az Iphone 7 es S8 között, ugyanis exdig csak Apple termékeim voltak, de mivel az elejétől kezdve megfogott az s8 külseje valamilyen szinten hozzá is húztam. A végén bevállaltam a lehetetlent és a Samsung mellett döntöttem. Azóta rendkívül elégedett vagyok, sőt merem kijelenteni hogy sokkal jobban müködik mint az Iphone. Azért az Ipadem ugyanúgy megmarad és semmi pénzért sem cserélném le, sőt lehet h a következő telefonom is Iphone lesz, de akkod valami hatalmas változast kell létrehozniuk, mert úgy érzem az Iphone 6s óta nagy előrelépés nem történt. Talán ha valami negatívumot szeretnék mondani, annykt jelenthetnék ki hogy kicsif gyorsabban merül, de a gyirstöltés miatt ez nem okoz problémát, és még így is kibír egy napot. A képernyő sokkal tisztább, a színek pedig élénkebben. Szóval mindenképpen S8. Arról nem is beszélve hogy tudok egyszerre zenét hallgatni és telefont tölteni.
2018. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
S8 mellett döntöttem én is és hasonló cipőben jártam mint te ezért tettem fel a kérdést én is almás voltam eddig de megutáltam. És jól döntöttem az S8-al.Hiányzik egy kicsit az almának a formavilága, menüje stb. De kárpótol a Samsung. Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!