Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 ezerig kompakt okostelefon?

100 ezerig kompakt okostelefon?

Figyelt kérdés

100-ig bezárólag szeretnék egy maximum 4,7 colos telefont. Eddig Z3, Z5 compactok (és csupa Sony) volt de már kezd elegem lenni, hogy folyton sz*rokat gyártanak. Hű voltam a márkához de szerintem már egyre rosszabb és rondább telefonokat gyártanak( ízlések és pofonok). Nem telik el 3 hónap és foltos lesz a kamera, hiába vigyázok rá...nincs se kedvem se pénzem folyton szervizelgetni. Jelenleg is Z5 compact van de ennek is az a baja...megelégeltem és váltani szeretnék. Az A3 2017-et és az iPhone 6-ot(esetleg 6s) néztem ki egyelőre de bármilyen márkát meghallgatok. Fb, zene, messenger, böngészés és egyéb ilyen alapdolgokra használnám/használom. Van valami normális telefon ami nem küzd ilyen hibákkal hasonló teljesítményben, ami ár-érték arányban is jó?


IPhone 5, 5s, SE kilőve, azok nekem túl kicsik. Az ideális a 4,7 lenne. 5-ös már nagy. Tudom, így elég szűk a kör...:D



2017. nov. 30. 11:44
 1/7 A kérdező kommentje:
*használtan is jó.
2017. nov. 30. 11:50
 2/7 anonim válasza:
61%

Nekem A3 van már 3éve és nem tapasztaltam hibát.

Én netezek,videókat nézek,csetelek.Elég gyors is.


(csak zárójelben: sosem a gép a hülye:))

2017. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem sem lenne különösebb bajom, ha ez a sz*r nem foltosodna állandóan. :D

Z5 Compactról van szó.

Persze, nem a gép a hibás, hanem a gyártó hogy ilyen sz*r kamerát rak a telefonjaiba. Régen Xperia SP-m volt, azzal soha semmi ilyen "esztétikai" baj nem volt, dög lassú volt a maga módján de bírta a kiképzést...:D

Erre hiába vigyázok, fólia elől hátul stb...még víz alatt sem volt soha, pedig elvileg "vízálló", mégis foltos a kamera és ez az elkészült képeken is látszik. Ebből lett elegem.

2017. nov. 30. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy évvel ezelőtt mi is besokalltunk a hagyományos telefonokból. Sony, Samsung, Lg, mást alig kapni. Na mondom adok a kínaiaknak egy esêlyt. Vettem páromnak xiaomit-t. Annyira jó volt nézegettem miket gyártanak még. A bluboo nekem nagyon megtetszett, 8 mag, 3gb ram, 32 room, két kártyás, jó kamerák, kemény üveg. Meg még sok más extra. Fele annyi volt mint a " márkás" szarok. Gyereknek meg vettünk oukitel k4000-t. Annak sincs semmi baja. Kicsit vastag, de 4000 mamperes aksija van. 15 éves a lány iszonyat miket csinál a telón, nem akad, nem fullad, 3 naponként kell tölteni. Azóta hogy megvettük ezt a 3 telót, hidegen hagy bennünket minden reklám. Teljese jól elvagyunk.
2017. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen, a Blueboo, a Leagoo, az Elephone jó márkák, és viszonylag olcsók is. 30-40 ezerért kapsz egy faxa telefont.
2017. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen méretben így max csak iPhone 6S-t lehetne vagy használtan (vagyis kétes hogy milyent kapsz) vagy újat, de kicsit hozzá kell tenned.

Vagy iPhone 6 s nélkül, de szerintem az meg már lassú lenne. Ahogy az olcsóbb 50000 vagy olcsóbb telefonokkal is csak a vesződés lenne sebeséségileg, meg memóriában bent nem tartott appokkal.

Talán még a Honor 9, vagy Honor 8 at tudom ajánlani (nekem utóbbi van) 5,15" illetve 5,2" es kijelzővel, ami teljesítményre jó, viszont méretbe nagyobb már valamennyivel. (Viszont azért mégsem egy 5,5" ös tepsi)

2017. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül 6s mellett döntöttem. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mentek a zöldek!
2017. dec. 3. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!