Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40-50 ezerért milyen mobilt...

40-50 ezerért milyen mobilt érdemes venni? Nem játékra.

Figyelt kérdés

Inkább legyen jobb kamerája és az aksija.

Érdemes valamilyen kínai márkát választani?



2017. dec. 7. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha akksi mégse annyira fontos, de használható, viszonylag még mindig gyors készüléket akarsz, akkor iphone 5S használtan szép állapotút kapsz, nagyon király kamera, verhetetlen szoftver, viszont az akksi nagyon gyenge.

Ha az fontos, akkor mindenképpen valami nagy, 5col koruli vagy feletti telefonba gondolkozz, azokba már nagy akksi fér.

2017. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Androidban gondolkodom inkább
2017. dec. 7. 23:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Lenovo K6 Note vagy Xiaomi Redmi Note 4X - ennyiért nem csak hardveresen a legjobbak, de kamerában is egész jó, vállalható minőségű képeket csinálnak!
2017. dec. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lenovo k6 .
2017. dec. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Oukitel K3.

6000mAh akksi és dupla kamera.

Tinyideal-on most lehet kapni

2017. dec. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Redmi 4X 5" 3/32 GB. 4100mAh akksi.
2017. dec. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
K3 az nagyon jó. 4/64 GB.
2017. dec. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Bármelyiket, csak ne a Redmi 4x-et! Nekem is az van, egy hulladék az egész! Másfél hónapja van meg, de már legszivesebben kivágtam volna az ablakon! Inkább egy Meizu-t vegyél, szerintem még az is jobb ennél, mondom ezt úgy, hogy volt Meizu telefonom és azzal sokkal kevesebb baj volt, mint a 4x-el! Jöhetnek a Xiaomi-fanok lepontozni :)
2017. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, én nagyon alaposan utána néztem ennek, és szerintem a te választottad a honor 8 lite kellene hogy legyen :) kompakt méret, még pont jó, nem 5,5 colos. 5,2 még használható egy kézzel, kamerája is nagyon korrekt rengeteg tesztet, képet, videókat néztem róla.

Jelenleg arukereson rákeresel legolcsóbb helyen 47500ft + postaköltség.

Annyi a hátulütője 16gb összesen 6,2gb szabad, ebből pár dolgot törölhetsz, úgy nyerhetsz 300mb. Kb 6,5gb szóval érdemes egy micro sd-t venni hozzá.


Ha fontos a kamera ez mindenképp bajnok az árkategóriájában 50 ezer ft-ig bezárólag. Aksija lehetne erősebb, de vállalható. Nálam kamera > aksi, legalábbis ha nem hulladék aksiról beszélünk. De ennek nem hulladék, tény érdemes lesz nap végén töltőre rakni, de szerintem ez nem probléma :)

2017. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Előző vagyok, egyébként azért néztem ennyire utána, mert én is telefon vásárlás előtt állok. Vagyis tervezem, és órákat töltöttem ilyen tesztek olvasásával nézésével. Fentebb említett K6 és Note 4 jó telefonok, de számomra már sok az 5,5 col, plusz képekben gyengébbek, lényegesen gyengébbek a honor 8 lite-nál pláne ha a selfia kamerát vesszük alapul.


Külföldről meg ne rendelj, mert garancia nem árt ha van, néha jól jön a szerviz szolgáltatás. Dönts belátásod szerint :)

2017. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!