Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz jó az iOS 11?

Mikor lesz jó az iOS 11?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy iPhone 5S-em, és tegnap frissítettem iOS 11-re iOS 10.3.3-ról. Nagyon megbántam. Komolyan mondom ennél sz#rabb rendszert még életemben nem használtam, pedig már használtam ezt-azt. Kezdjünk ott, hogy egy Facebook app betöltése közel 15 mp (!!), a Messenger, meg az Instagram ugyan így. Az új videólejátszó is egy nag sz#r. Nem érzékeli amikor elfektetem, a kép nem "fekszik el", pedig a CC-ben ki van kapcsolva. Arról már nem is beszélek, hogy van, hogy nem érzékeli az érintést, meg lefagy, és csak hard reset segít neki. A belépő animáció is tiszta bug. WAZZUB kollégával teljesen egyetértek! ( https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt.. Nem értem, hogy az Apple miért ad ki így rendszert? Steve Jobs forog a sírjában, amikor az Ő vezetése alatt működött az Apple, akkor sosem volt ilyen mértékű hiba. Persze lehet mondani, hogy már régi a telefon, és már várható volt. De akkor kérdem én: Ha nem kompatibilis vele, akkor miért adta ki az Apple? Mivel már nem lehet visszatenni a 10-es rendszert most dobhatom ki a telefonom? Tavaly vettem 100-ért (a Vodánál), és nem hiszem, h egy 100e-s telefont 1 évig lehetne csak használni. Így is keményen megdolgoztam érte. Szerintetek van még esély arra, hogy valaha visszakapom a régi gyors iPhone-om, vagy mehet a kukába? Csak mert egy sz#r android is lekörözi jelenleg. (holott a 10-nél nem volt ilyen probléma) Írtam az Apple-nek ez ügyben, de szerintem le sem sz#rják, amint látják rögtön megy neki a del (szerintem), bár majd meglátjuk..

2017. dec. 8. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes, úgy 1 hónapja azzal volt tele a fórom, hogy mikormár végre, meg hogyan, meg hasonlók.

Most meg mindenki azon hőbörög, hogy sz@r.


Kötelező volt?

2017. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy remekül működik. De nem is lenne ezzel probléma, ha vissza lehetne tenni az előző rendszert.
2017. dec. 8. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Én tök sok kérdést láttam itt, amiben az iOS 11ről írtak, hogy milyen rossz néhány modellen, talán utána kellett volna olvasnod jobban, hogy érdemes lenne-e lefrissíteni.

Bár olvastam olyan kommentet is, akinek iPhone 5s készüléke van és jól megy rajta az iOS11 .

2017. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen utánaolvastam, van egy csoport Facebokon, ott is írták, hogy ugyan olyan jól működik, mint az iOS 10. Bár most csináltam egy restore-t, és beállítottam új iPhone-ként, most mintha kicsit gyorsabb lenne. Talán mostmár majd jó lesz..
2017. dec. 8. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

És miért nem az Apple-nek nyivákolsz?

De most tényleg, milyen választ vársz itt tőlünk?

2017. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Apple se fog válaszolni, szted naponta hány ilyen emailt kaphatnak ?:D
2017. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Nálam tökéletesen működik , tehát nem értem másoknál mi lehet a probléma(valószínűleg semmi)

-Egy iPhone X tulaj

2017. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan milyen verziót raktál fel? Előfordulhat, hogy egy korábban letöltöttet rakott csak most fel, 11.2-ről ennyi hibát nem olvastam (és nem tűnik lomhábbnak, mint 10.3.3 volt munkahelyi telefonon), persze ettől még előfordulhat. Restore ilyenkor jót szokott tenni, de ahogy látom, ezt már meglépted.

Én saját telefonomra még nem raktam fel, megvárom vele az év elején érkező verziót. iOS7-es baromkodás (az év februárjában érkező 7.1-ig megbízhatatlan volt a zsír új 5s-en) után mindig kivárok.


"Nem értem, hogy az Apple miért ad ki így rendszert?"

Mert össze van kötve az iPhone kiadása a rendszerével. Márpedig olyan nem lehet, hogy ősszel nem jön új iPhone, hisz akkor nem lehetne rekordbevételt elérni a karácsonyt is magába foglaló negyedévben... Nyilván nem szerencsés ez, de aligha fog változni.


"Steve Jobs [...] vezetése alatt [...] sosem volt ilyen mértékű hiba. "

Hajjaj. MacOS X első verziói bődületesen ócskák (és lassúak) voltak, és azért még fizetni is kellett.

2017. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Iphone 5s egy 2013mas teló...

Aki azt mondja h azon tökéletesen megy az ios 11 ami a jelenlegi csúcs szériájukra van szabva (x,8) ott valami bűzlik.


Meg az h itt menőzik egy állítólagos X tulaj hogy a top almaphonon jól működik a rendszer (nanemár) egyszerűen fájdalmas...


Sajna igaz h almát leginkább a idiota emberek veszik.

2017. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Így van. Aki azt írja hogy nála tökéletes az valószínű hazudik.
2017. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!