Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb a samsung A5 a...

Mennyivel jobb a samsung A5 a huawei p9 lite-tól?

Figyelt kérdés
az a5 35ezerrel drágább, megéri ez az árkülönbség ?

2017. dec. 8. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyival nem jobb, ugyan az a kategória.
2017. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

víz és porálló az a5

meg üveg a hátlapja

2017. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én max a belső memóriában látok kirívó különbséget, másban nem.. az meg bővíthető sdvel
2017. dec. 8. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:

ahogy látom a p9 lite 2 RAM

az a5 meg 3 RAM

2017. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyságrendekkel jobb az A5.
2017. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem A5 van és merem ajánlani.

A gyorstöltés, ha szükség van rá, nagyon praktikus tud lenni, pl reggel veszem észre hogy kevés a szufla, mire elindulok otthonról már fel is szívja magát.

És nem kell óvni a víztől. Bár a gyártó kifejezetten ellenjavallja a sós tengervizet, nem hallgattam rá és az óceánban leteszteltem. Bírta. Fél éves és magyon élvezem, jó masina. Külföldi útjaim során sokat tévéztem vele, az amoled káprázatos.

A 32 giga belső tárhely bőven elég, mellé betolsz egy sd-t és kész.

Én már rég vártam ezeket a tulajdonságokat egy készülékben, nekem megérte az árát.

2017. dec. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

inkább veszek samsung a5öt.. most mielőtt indulnék a boltba, most változott meg a véleményem :D

azért a samsung jobb márka + kamera jobb + 16gigával több a belső memória + vízálló azért ennyit megér 30rugó..

2017. dec. 9. 09:23
 8/9 anonim ***** válasza:

meg android 7.0 van rajta:D legalábbis én úgy vettem októberbe és az volt rajta, bár olvatam itt más válaszát, hogy ő is attól a szolgáltatótól vette mint én de még 6.0 volt rajta és később is vette mint én

szóval nem tudom ez mitől függ, hogy melyik verzió van rajta, mert alapból még év elején a 6.0-val jött ki

de majd megkapja elvileg a 8.0 frissítést jövő éve első felében:D mmint az a5 2017 :D

2017. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én most a telenortól 7.0-val hoztamt el :) előtte egy 2015ös J5 volt, ahhoz képest nagyon durván jó ez az A5.. pedig a a j5 sem volt rosz, csak a flotta miatt cseréltem újra, de megérte :)
2017. dec. 9. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!