Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most, így 2018 eleje fele már...

Most, így 2018 eleje fele már minden Android-os okostelefonra lehet ingyenes, offline térképet, navigációt letölteni? Például. : Google Maps szerűt?

Figyelt kérdés
Nekem Windows operációrendszeres Nokiám volt amiben volt egy nagyon jó offline GPS, de a telefon eltört. Most Androidos okostelefont akarok vásárolni, de fontos, hogy legyen benne offline GPS (navigáció, térkép).

2017. dec. 8. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazt az Offline GPS-t le tudod rá tölteni.
2017. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már jó pár éve minden normális okostelefonban van GPS. Google playrő lehet letölteni offline navigációs programokat. Pl. Here wego(-szerintem ez volt a nokián is), Sygic, stb
2017. dec. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én online gps használok inkább google map
2017. dec. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg van, csak hogy párat említsek:

Here WeGo

Sygic

OSMand

Maps.me

Google maps (offline is használható)


Ki kell próbálni többet, hogy rájöjj, hogy melyik a legjobb neked.

2017. dec. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ez jó hír.
2017. dec. 9. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!