Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e olyan Youtube app...

Van-e olyan Youtube app Androidra (3rd party nyilván. ) ami engedi, hogy lezárt kijelzővel, netán reklámok nélkül játsszak le Youtube videókat a telón?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem a reklámokkal van nekem bajom. Feltéve, ha lenne a Youtubenak egy fizetős alkalmazása, amiben nem lennének idegesítő reklámok.. DE NINCS! Pedig én megvenném, kifizetném, még ha 10 ezer ft-ba kerülne, akkor is! Viszont égető problémát okoznak nekem a reklámok és mivel nincs rá fizetős, legális megoldás, így muszáj leszek kijátszani a rendszert.


Milyen bevált megoldás van ezekre és hogyan lehet megcsinálni?



2017. dec. 9. 02:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De van ilyen szolgáltatása a yt-nek.

[link]

2017. dec. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van...

"A YouTube Red nem áll rendelkezésre a következő országban: Magyarország,"

https://www.youtube.com/red

2017. dec. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pure vpn-el megoldható
2017. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2017. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Androidon xposed-del működik. Van hozzá reklám blokkoló modul és háttérben lejátszás modul is.

Viszont root kell hozzá.

Én ezt használom már nagyon régóta.


1. rootolod a telót

2. xposed-et telepíted

3. xposedben feltelepíted a youtube adaway-t és a youtube background play-t.

2017. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Trevor. ***** válasza:

Én ezt használom: [link]


Amikor simán apk-ként telepítettem a rendes Youtube mellé, nem működött az Előzmények. Most, hogy letöröltem a gyári YT-ot (root kell hozzá) és TWRP-ből felflasheltem a iytbp-t, tökéletesen működik az előzmények is.


Itthon nincs Youtube red, pedig az megoldaná a problémád. VPN-el használni meg körülményes.

2017. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alex Fly ***** válasza:

A reklámok ellen esetleg valami blokkoló?

A lezárt kijelző melletti lejátszásra pedig minden mobiltelefonon ott a szükséges app.

A neve: Chrome.

2017. dec. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reklámok ellen egy olyan Youtube app, amiben nincsenek reklámok, telefonon praktikusabb, mint a Chrome asztali nézete és esetleg a letöltést is lehetővé teszi, ha úgy adódik.
2017. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2017. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ezer köszönet! A tiéd rootolás nélkül is megy, bevált, tényleg működik! Király!


(A többi válaszolónak is köszönöm azért :))

2017. dec. 12. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!