Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hova szoktátok rakni a...

Laura9810 kérdése:

Ti hova szoktátok rakni a telefonotokat?

Figyelt kérdés
Amikor buliba mentek hova teszitek a telefonotokat? Egy nagyobb buliba azért nem annyira jó meg kényelmes ha közben egy kisebb táskával ugrál meg táncol az ember szóval jöhetnek a tippek. A nadrág zsebbe nem lenne túl jó ötlet főleg azért mert a cicanadrágnak nincs zsebe. Készülök egy nagyobb buliba és nem szeretném elhagyni a telómat :/

2017. nov. 13. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Márpedig ez a megoldás, kisebb táska, ami végig nálad van.

Lerakni felesleges bárhova is, még ha ott állsz két lépésre, akkor is simán felkapják a táskádat, ha félrepillantasz.

Nőként bizony meg kell tanulni, hogy zsebek nélkül a táska alap dolog. Buliban is.

2017. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Hát pedig a zsebnél jobb tippet nem tudok.

Egyes szórakozóhelyeken pl. mindent kilopnak a táskából a ruhatárosok, egyik ismerősömnek is ellopták a telefonját, tőlem pénzt loptak, szóval mégiscsak jobban jársz, ha magadnál tartod.

2017. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kézben szoktam, bár én csak a kötelező sulis szarokra, és nem igazán táncolok. Bár a szalagavatón igen, akkor osztálytársamnak adtam oda
2017. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!