Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a xiaomi...

Mi a véleményetek a xiaomi készülékekről?

Figyelt kérdés
Tényleg hamar tönkremennek kínai mivoltuk miatt ? Esetleg mind hardveresen és mind szoftveresen is tönkremennek?

2017. dec. 9. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez hülyeség.


Én most két telefont használok, egy S7 edge-t és egy Xiaomi 4x-et.


Na visszatérve a 4x-re simán van olyan gyors mint az s7 edge, és külsőre is van azon a szinten.


Mondjuk még új de nincs vele semmi gond.


Mondjuk szerintem a két legjobb telefon az apple és a Samsung, de a xiaomi simán hozza azt a szintet, és sokkal olcsóbb mint a Samsung vagy apple.

2017. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

"Tényleg hamar tönkremennek kínai mivoltuk miatt ? "

A Foxconn gyáraiban készülnek, mint az Apple cuccai, jó minőségű anyagokból vannak

2017. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Aple esetén javarészt a névért fizetsz. Xiaomival kapcsolatban nincs tapasztalatom, LGvel Samsunggal csak szívtam. Motorolámnak 2 és fél évesen még nem volt semmi baja, tökéletesen működik jelenleg is.
2017. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Elég régóta használom készülékeiket,de eddig még egyikkel sem volt gondom sem szoftveresen, sem pedig hardveresen. Minőségi anyagokból, minőségi módon szereltek, a szoftver a MIUI pedig talán az egyik legjobban optimalizált Android rendszer: gyors, akadás és fagyás mentes. Nem jellemző rá az összeomlás, és folyamatosan frissül.


Ha bővebben érdekelnek a Xiaomi termékei és a Xiaomi Android rendszere a MIUI, vagy csak kérdésed lenne itt segítenek, inygenes regisztráció szükséges: [link]


de kereshetsz engem is itt a Gyakorin.

2017. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Én nem értek annyira a telefonokhoz, és annyira komolyan nem is érdekelnek, de a barátom ezt a márkát ajánlotta nekem, miután tönkrement az előző telefonom, úgyhogy vettem egyet (pontos típust nem tudok). Kb. Fél éve van meg, és eddig nem volt vele semmi problémám. Volt olyan telefonom, ami fél év után már kezdett lassulni. Állítólag az ilyen no name kínai telefonok, amiket ebayen árulnak, már 1 hónap után is nagyon lassúak.
2017. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
3.5 éves készülék, eddig csak akkut kellett benne cserélni. Kb 3 hete jött még hozzá frissítés is. Ennyi És qrva olcsó volt.
2017. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 meszike91 ***** válasza:
93%
Vannak valóban szar kínaiak is, de a xiaomi nem ilyen. Telefonos körökben az egyik legelismertebb gyártó.
2017. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Most kinéztem egy új Xiaomi-t egyébként, valami MI A1.


100.000 alatt van és nem is 32-es hanem 64 Gb-os, 4 GB ram-mal.


Samsung-ba vagy Apple-be ezt sokkal drágábban kapod meg.

2017. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tehát akkor van olyan jól optimalizált ez a készülék mint pl a Google telefonjai?


Illetve a legújabb xiaomi hozza azt a szintet tudásban mint mondjuk az Apple legújabb készüléke?

2017. dec. 9. 15:28
 10/16 meszike91 ***** válasza:
92%
Egy csúcs xiaomi van azon a szinten, mint a csúcs apple vagy google telefon. De egy 40 ezres xiaomi nyilván nincs, az csak a többi 40 ezres telefont tudja kenterbe verni.
2017. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!