Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 vagy samsung galaxy s8?

Iphone 8 vagy samsung galaxy s8?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb telefon hardverileg meg a kamerajuk meg az üzemidök

Kinek melyik tetszik jobban



2017. dec. 10. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Na ebből volt pár kérdés.


Lehet régebben az iphone-t írtam.


De nemrég vettem egy s7 edge-t, és top telefon jobb mint az apple szerintem.


Szóval most azt mondanám hogy Samsung s8 inkább.


Ja és a ram kétszer annyi benne.

2017. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

az nem számít amúgy, hogy a ram kétszer annyi az s8-ban mint az i8-ban

mert az iOS úgy van optimalizálva, hogy elegendő annyi ram az iPhone-ba, amennyi van rajta

2017. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Lényegi különbség nincs, egyedül a kijelző ahol kimagaslóan jobb az S8. A nagy különbség pedig az operációs rendszer. Amelyik szimpatikusabb azt vedd.

Én személy szerint iPhonet használok a 3GS óta, de az S8on is elgondolkodtam amikor új telefon kellett.

2017. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es:


jó az ios, majd januárban felrakom az s7-re az android 8-at, és meglátjuk milyen lesz.


Most ios 11-em is van, az ipad-emen.


Mondjuk annyira nem tudom melyik jobb, az android 7-8 vagy az ios 11.


Lehet ios 11-nek elég 2-3 GB ram.

2017. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Apple iPhone 8 az iOS miatt
2017. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Iphone-nak jobb a kameraja ahogy neztem, de viszon design-ba mindent visz az S8 :). A tobbi rajtad all, hogy neked mi tetszik.

Attol mert az iphone gyengebbnek tunik nem eppen ugy van az... Nekem szemely szerint S8 jobban tetszik. Bar lehet iphone tobb evet birna, bar ezt meg nem lehet tudni csak majd idovel. En S8-at rendeltem :) mert jobban bejon a kulseje.

Volt iphone 4s - em mikor megjelent nagyon szerettem :D csak egy valami zavart, hogy nem volt chat head messengernel. Most nem tudom ha van e iphone-nak. A 4S meg most is kitunoen megy :D nem is adtam el. Tulsagosan karcmentes stb es nincs mar ara, de meg most is tokeletesen mozog leszamotva hogy mar nem kap update-et... Megallt 9...valamennyinel. ( ez volt tapasztalatom ios-el regen:) nincs vele baj ha jobban bejon az apple )

2017. dec. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán 1 hete tele volt az internet hogy az Apple bevallotta,hogy direkt lassítja az 1 évnél régebbi Iphonokat. Az Iphone 8 még igaz,nem egy éves,de jövőre már az lesz... Üzemidőben egyértelműen az S8. A kamerában szerintem nagyjából ugyanolyanok,nincs nagy különbég. Háááát hardverileg talán az Iphone a jobb. De a legfőbb szempont az az hogy IOS vagy Android. Zárt rendszer vagy nyitott rendszer. Meg az Iphonban talán az is jó hogy értéktartóbb,de igazából nagyon nem éri meg az árát.
2017. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!