Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai iPhone tulajok már...

A mai iPhone tulajok már elfogadják hogy a teló fagy?

Figyelt kérdés

A régi iPhone tulaj gárda már a múlté ahogy nézem. Sok új iPhone tulaj van akinek már nem gond hogy az iPhone új verziói könnyen lefagynak, laggolnak.

Az eredeti iPhone tulaj gárda lett igénytelen, vagy sok az új iPhone tulaj akik nem tudják hogy az iPhone eddig sose fagyott és ezért nem látnak ebben gondot?



2017. dec. 11. 06:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem elfogadják, hanem tudják.

Inkább eddig nem ismerték el hogy egy ilyen drága készülék is elromolhat. Inkább szégyelték sokan hogy meg vannak vezetve, ennyi pénzért.

Meg úgy volt vele sok ember hogy ha mindenki azt mondja hogy ezzel ilyen nem fordulhat elő, akkor ő sem merte mondani. Azért azt senki nem meri felvállalni, nem fogja elismerni hogy egy kinai telefon ami kb harmad vagy negyed annyiba kerül, már jobb minőség. Ezt nem lehet egy iphone tulajnak elismerni.

2017. dec. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

szerinted(bár a korábbi kérdéseidből ítélve) csak olyan tulajok vannak, akik minden nap azt figyelik, hogy "na vajon lesz-e ma is valami bug, vagy tökéletesen fog működni?", és ez által osztod két táborra őket. egyik az, aki beletörődött és elismeri, meg a másik, aki továbbra is titkolja, hogy valójában nem az igazi.


fel sem merül, hogy valakinek ez a legkisebb gondja, mivel korábban sem azért vásárolt iPhone-t, mert az tökéletes...hanem egyéni szimpátia miatt a rendszer iránt. én például ha azon múlna, használnék androidot is, de nem jön be...ennyi. én használatra veszek telefont, nem úgy, hogy na. most melyik rendszer a jobb vagy a stabilabb, megbízhatóbb...


ettől függetlenül nálam jelen pillanatban is inkább a külső alkalmazások jelentkeznek hibákkal, nem maga a rendszer. 2 napja a youtube összeomlasztotta az egész springboard-ot, gondolom ez nem az Apple sara...

2017. dec. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
A tükörhobbitoknak csak az alma fontos, hogy a képen megfelelően látszódjon, a többi teljes mértékben lényegtelen.
2017. dec. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Szeptemberben vettem az iPhone-omat, és nem fagy. Remekül viselem. :)
2017. dec. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

A 2. válasz.

"Birom az ilyen kárörvendő nyomorultakat."

Ezt írtad.

2017. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
2 éves az 5s-em, és valahogy nekem nem fagy.
2017. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#4 es #6

Milyen iOS-etek van?

Azt elfelejtettem mondani hogy új iPhone iOS11-el jön november óta. Nektek a régi iOS10 vagy iOS9 van? Mert akkor ti qrva szerencsések vagytok.

Az uj iPhone-okra értendő a kérdés új iOS11-el.

2017. dec. 11. 14:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Hugom iPhone 7-e olyan mocsok bugos a 11 alatt, mint valami régi androidos teló, azelőtt egy ratyi Samsungja volt, tehát már megszokta.
2017. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

6-os vagyok.

Nekem még mindig a 9.3.2-es verzió van fent, eddig sem frissítettem, és ezután sem fogom szerintem.

2017. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A 9.3.5-ös a régi iphone 4s-emen jobban müködik mint az új SE-m :-(
2017. dec. 11. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!