Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom. Milyen...

Elromlott a telefonom. Milyen fajtat vegyek? A regi telefonom rozsaszin Nokia N72 volt.

Figyelt kérdés
Meg voltam vele elegedve, a kinezetet is szerettem, de ugy gondoltam, itt az ideje valtoztatni, aztan a telefon is elromlott vegül.Nokiat szeretnek mindenkepp, mert megszoktam, telefonalasra, internetezesre, radiohallgatasra es fenykepezesre hasznalom, különösebb extra igenyem nincsen. Ne legyen tul nagy, es legyen nöies. Van ötletetek?
2010. jún. 2. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nokia 6700 Slide,Nokia 6303(ha asztalra rakod,nem annyira hallod,hogy cseng,de viszont erősen rezeg,és jó a kamerája,de viszont nem egy internet bajnok..). Az LG is nagyon jó mostanában(félre ne értsd,én is Nokia Fan-vagyok,évek óta nokia telefonok közül választok,de az LG is rendbeszedte magát! Nagyon jó :)! Tetszene :)!Iphone-t azért sem ajánlok....:)) Az LG Pop GD510-es (Pink). Ezt ajánlom :)!
2010. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson Xperia x10 mini :)
2010. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösznöm a tippeket! Ezeknek utananézek.
2010. jún. 3. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!