Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon galériában lévő...

Telefon galériában lévő képről meg lehet állapítani, hogy ki küldte?

Figyelt kérdés
Hétvégén találtam a számítógépünk fotógalériájában egy nem túl régi mappát, párom a telefonjáról töltötte fel.Van benne két kép,ami igencsak meglepett.Arra lennék kíváncsi,meg lehet e állapítani,hogy honnan került oda.Viberen keresztül kapta,letöltötte vagy ilyesmi?Igen egyszerűbb lenne megkérdezni,de nem akarom fölöslegesen kelteni a feszültséget,mert lehet,hogy tök jelentéktelen dolog.Viszont ha valaki küldte,akkor várnék valami magyarázatot.Előre is köszönöm.
2017. dec. 12. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb klikk, Tulajdonságok - Részletek.

Ami infó elérhető, ott találhatod.

Mivel és mikor fotózták, milyen beállításokkal, stb. Feltéve ha a képet készítő eszköz kitölti ezeket.

2017. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ennyire jutottam én is.Nem sok infó van benne,illetve,amit találtam az nem sok.Azért gondoltam,hátha van,aki ért hozzá,mert vannak képek,amihez több az infó,de az rendszerint fényképező típust jelöl.Azért köszönöm.
2017. dec. 12. 13:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés,az időpont az mindig a fotó készítésének idejét jelöli?
2017. dec. 12. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak tükréban, hogy a fényképező hogy volt beállítva .)
2017. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. dec. 13. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!