Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont választanátok,...

Milyen telefont választanátok, miért? 135. 000 ft Iphone 6S? 123. 000 Huawei P10?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy telefonguru, ezért kérem a segítségetek.

2017. dec. 13. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Huawei
2017. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
P10
2017. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oka pedig az, hogy hétköznapi használatban a P10 bizony gyorsabb. Az Androiddal egyszerűbb a fájlcsere, valamint fotó és videórögzítési képessége is jobb. Végül pedig a P10 olcsóbb is. +1 szubjektív érv, hogy kékben nincsen iPhone 6s.
2017. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Huawei. Szubjektív ok: eddig is Android rendszerű telefonokat használtam; a felhasználói adataim mind a Google ökoszisztémában vannak, az appokért a Play áruházban fizettem, stb. iPhone esetén ezek mind elvesznek és kezdhetem elölről az egészet az Apple rendszerében...
2017. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!