Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit választanátok a helyemben?

Mit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Iphone 7-Gold színben

Samsung galaxy s7 edge-Fekete színben

Sony xperia xz-Fekete színben

Még a huawei telefonban gondolkoztam,de az nem tudom milyen.Kérem,valaki leírná nekem a fajtáit?Melyik a legjobb?

Köszönöm!



2017. jún. 14. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Huaweiből jelenleg a P10 és a P10 Plus a legjobn. Galaxyból meg az S8.


Hogy a helyedben mit választanék, azt nem tudom, mert nem ismerem az igényeidet (bár ezek már mind jók jóformán bármire. Szóval nagyrészt ízlés kérdése. Azt meg aztán tényleg nem tudom, hogy neked mi jön be vagy mi nem).


A magam helyében viszont S8-at választanék, mert az tetszik legjobban, és abban látok legtöbb fantáziát. Arany szinű telefont nem vennék, nem tetszenek.

2017. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Nekem egy 25ezer forintos telefonom van. Megy rajta minden, nem akad. Igaz, a kijelzője tré és a kamera se top. De nem 5 colon akarok filmet nézni. Ha rendesen akarok fotózni, akkor meg ott a kis kompakt gép. Sose értem minek költenek ennyit telefonra. Elhagyod, össze töröd, össze karcolod, ellopják.


De ha már ennyire akarod, akkor a samsungot venném, vagy a sonyt. Az apple vacakra még zenét tenni is rohadt macera itunes nélkül, vagy épp leszedni róla :)

2017. jún. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Wadmalac ***** válasza:

Ha az Iphone 7-es, akkor a Samsung miért S7?

Iphone-nál az S8 is olcsóbb.

2017. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha van lehetőség Iphone-ra akkor azt választanám.
2017. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wadmalac ***** válasza:

Éppen most válaszoltam egy másik kérdezőnek, ide is vonatkozik, teljesen felesleges itt kérdezgetni ilyet.

Van ezer netes teszt, teljes műszaki adattábla, benchmark eredmények, ennél többet nem mond semmi és senki.

A legkevésbé a márkamániások véleményére lehet adni.

2017. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wadmalac ***** válasza:
77%

"De nem 5 colon akarok filmet nézni."

Pedig jó kijelzővel egész kulturáltan lehet.

"Ha rendesen akarok fotózni, akkor meg ott a kis kompakt gép."

Aminél már bármelyik közép-felső kategóriás teló kamerája jobb?

Nem, jobbat annál csak minimum bridge géppel fotózhatsz, amit kénytelen vagy külön hurcolni, eltörik, ellopják, helyet foglal...

"Sose értem minek költenek ennyit telefonra. Elhagyod, össze töröd, össze karcolod, ellopják."

Minek autó?

Tankolni kell, biztosítás, adó, összetöröd, összekarcolják, ellopják.

Ott a busz.

Na?


Egy normális okostelónak az a lényege, hogy kiváltsa a sok kütyü cipelését egy eszközként, meg a pc előtt ülést.

Természetesen ha ezt jó minőségben akarja valaki, akkor mélyen kell zsebbe nyúlni.

Nem csoda, ha egy teló egy laptop árával vetekszik, ha ugyanolyan erős hardvert kell belecsomagolni, tizedakkora helyen.

2017. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az S8 nem tetszik,mióta eltűnt a home button:/
2017. jún. 14. 17:17
 8/12 Wadmalac ***** válasza:

Megvan az a home gomb, csak eldugták a kijelző alá. :D

Az ujjlenyomat-olvasó van elég hülye helyen, állandóan a kamerát tapizom. :D

2017. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Így értettem:D

Hogy kijelző alatt nem tetszik:D

Ezért marad az S7.

Vagy iphone 7,vagy samsung-ot választom.

2017. jún. 15. 16:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a Samsungot választanám. Nincsen bajom az Iphone-al csak szerintem a Samsung jobb. Nekem jelenleg egy Samsung Galaxy A5 2017 készülékem van, amivel nagyon meg vagyok elégedve. Van egy ismerősöm akinek Iphone-ja van, és neki az a baja hogy nem elég személyre szabható a telefon, ami részben igaz is. Szóval szerintem a Samsungot válaszd.
2017. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!