Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban meg...

Melyiket éri meg jobban meg venni a Xiaomi Mi A1 vagy Xiaomi Redmi 4x?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a játékok,és minden egyéb más terén,mekkorák a különbségek,megéri inkább a drágábbat,mert van egy egy laptopom,ami kb 90 ezer forintot ér,és nem tudom ,hogy ki e tudnám használni a telefon adta lehetőségeket.

2017. dec. 13. 15:45
 1/5 husi laci válasza:

ugyanezen gondolkoztam tegnap, végül az A1-et rendeltem meg.

A1 mellett szól, hogy nagyobb (ez szól ellene is) USB-C van rajta (ez nagyjából mindegy, rövidtávon inkább minuszos), gyári androidot kap

4X mellett szól, hogy kisebb, emiatt kevésbé törik a képernyő, tovább bírja az aksi - ebből a 3 vagy a 4GB változatot érdemes venni

2017. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg minden téren jobb a Mi A1.

Az aksiidőn kívül, de ott sem jelentős a különbség.

2017. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké hogy jobb,de 25 ezer forinttal drágább és az a lényeg,hogy ki e tudnám használni az előnyeit pl laptop mellett
2017. dec. 13. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Mi A1-et venném.
2017. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kitudnád. De ha túl drága, akkor vegyél Redmi note 4x-et.
2017. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!