Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeretlen szám hívott fel....

Pu a Hörcsög kérdése:

Ismeretlen szám hívott fel. Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Éppenséggel csöngött a telefonom, de nem néztem meg milyen szám hív, mert azt hittem valami osztálytársam lesz aki mindig ilyenkor hív, fel akartam venni de mire odanyúltam volna letette. Azt hiszem Fehéroroszországból hívtak ezt írhatta ki a telefonom. de lehet rosszul láttam a telefonszám a következő:+3752135***** Ebből lehet bajom? Be tudnak esetleg mérni engem, vajon minek hívtak? Ezekre szeretném megkapni a választ, előre is kösz.

2017. dec. 14. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogna bemérni, vagy bántani. Lehet, hogy téves volt. Volt visszaélés ilyen módon (bár elképzelni sem tudom, hogy hogyan) ami a telefonszámlán látszódott meg. Lehet csak valami ál-szenzáció volt.
2017. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz, egy kicsit befostam, na mindegy nem hiszem hogy téves mert Romániai vagyok, ami +407...

Megnéztem a neten és ezt dobta ki: Rata lipsei de siguranţă:

100 % ami magyarul annyit tesz, hogy -Megbízhatóság hiánya : 100%

2017. dec. 14. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha téged hívnak, csak olyankor fizetsz, ha külföldön roamingolsz.
2017. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!