Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Xiaomi MI...

Mi a véleményetek a Xiaomi MI A1 készülékről?

Figyelt kérdés

Te hova sorolnátok közép vagy felső kategória?


optimizálás szempontjából milyen?



2017. dec. 15. 22:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Tényleg nem annyi, félrenéztem...

De akkor a kérdés lezárva. Felső kategóriás telefon nincs 100 alatt és a Oneplus az egyik legolcsóbb felső kategóriás telefon.

(+ a Galaxy s8-at nem ajánlom abból a boltból venni ahol 161 ezer)

2017. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nemtudod miért úgy határozod meg a telefonokról azt,hogy felső vagy középkategóriás ,hogy mennyibe kerül..Mindenesetre ott van még az iphone 7,ami szerintem szintén csúcskategória és csak 2 ezerrel drágább mint a oneplus.Szerintem inkább már akkor az mint a Oneplus.
2017. dec. 16. 23:25
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy határozom meg, csak egyszerűen nem lehet olyan olcsón kapni felső kategóriás telefont.

Az iPhone 7 nem sokkal drágább ,mivel az már több mint 1 éves készülék, a Oneplus 5t az 2017 novemberi. Én a Oneplust venném, az android miatt is de azért az iPhone 7 sem rossz telefon. Mindennapi használat közben nem lehetne észrevenni gyorsaságbeli különbséget közöttük. Mint ahogy egy iPhone X és Oneplus 5t között sem.

(érdekesség: A Oneplus 5T gyorsabban töltődik fel és lassabban merül le mint bármelyik iPhone.)

2017. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
*Abba mégsem vagyok olyan biztos hogy ugyan olyan gyorsan töltődnek fel. Ha veszünk az iPhonehoz is gyorstöltőt,(mivel az apple nem ad gyárilag gyostöltőt) lehet hogy az iPhone győzne a kisebb akkumulátor miatt.
2017. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
És azt még leírnád,hogy akkor a Xiaomi MI A1 készüléket miértnem sorolnád a felső kategóriához ?
2017. dec. 17. 00:23
 26/29 anonim ***** válasza:
56%

Nem elég erős. A legtöbb nagyobb játék nem menne rajta 60 FPS-el. Tudom mert nekem is ilyen processzor van a telefonomban.(Xiaomi redmi 4 prime).

A kamerája viszont elég közel van a felső kategóriához. A telefon bemutatóján úgy is mondták hogy flagship dual camera, de később a tesztekből úgy láttam, hogy azért mégsem olyan jó mint egy S8-nak vagy iPhone-nak. Ha jól emlékszek főleg kevés fényben nagyon rossz.

2017. dec. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Viszont ha eltekintünk a játékoktól,észrevehető különbség van a xiaomi és az s8 erőssége között?
2017. dec. 17. 00:57
 28/29 anonim ***** válasza:

Nincs sok különbség. Ha 2-3 évig akarod használni és nem is játszol akkor egy Xiaomi Mi A1 is tökéletes lenne szerintem.

Ha youtubeon rákeresel: Xiaomi mi a1 Samsung galaxy s8 speedtest, több videót is kiad ahol összehasonlítják a kettőt.

2017. dec. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem vagy gazdag, de felsőkategórias telefon kell, ezért veszel egy szürkeimportos S8 at.

Ez kb olyan, mintha németből hoznád a 15 éves hengerfejes Audikat.

2017. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!