Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mennyire megbízható márka?

Xiaomi mennyire megbízható márka?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy vennék egy Xiaomi Redmi 4A készüléket, de eléggé el vagyok bizonytalanodva, mert elég "nevenincs" cégről van szó. Mit kell tudni a készülékeiről? Megéri megvenni?

2017. dec. 16. 21:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt, hogy ez, és a Samsung Galaxy J3 2016-os között gondolkodom. Melyiket érné meg megvenni?
2017. dec. 16. 21:53
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nevenincs :)

Árbevétel 2015-ben 20 000 000 000 $

2014-ben a Xiaomi a világ harmadik legnagyobb okostelefon-gyártója volt,a Samsung és az Apple mögött, megelőzve a Lenovo-t és az LG-t. Ugyancsak 2014-ben a Xiaomi a legnagyobb okostelefon-szállító lett Kínában, megelőzve a Samsungot.

2017. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 +1


Magyarországon az emberek nehezen nyitnak az új felé, de ettől függetlenül nem kell tartani tőlük. Oké, hogy itthon még nincs olyan nagy nevük, de már bevették a Xiaomit a Telenor kínálatába is, szóval ebből már látszódik, hogy kezd kiemelkedni itthon is.


Amúgy nekem Xiaomi Redmi Note 3 Pro-m van másfél éve, soha semmi komolyabb gond nem volt vele. Megbízható, gyors, minden teljesen rendben van. Az ajánlásomra több ember vett már Xiaomit az ismerettségi körömből, és mindenki meg van vele elégedve.

2017. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy xiaomiról írom ezt a kommentet :)


Előző telóm egy nexus 5 volt, ami a maga korában kiemelkedő volt, de mai napig megállja a helyét - csak az akksi miatt cseréltem le. Szóval van összehasonlítási alapom, ismerem a felsőbb kategóriát is :D Bár nekem Redmi Note 4-em van, teljesen megfelel, pedig 50 ezer körül volt (szeptemberi). Gyors, nem laggol, minden megy. Valóban, nem vanilla android van rajta, úgyhogy eddig csak 500 óra a max újraindítás nélkül (de csak frissítés miatt volt szükséges az újraindítás). Különösen tetszik az akksi idő: mindent használva (wifi, LTE, szinkronizálás, netezés, kamera stb.) is hozza a 10+ óra kijelzőidőt, ami azért enyhén szólva is nagyon jó.


Közvetlen környezetemben több Samsung is van, és hát én nem ajánlanám ha nem top kategóriában nézegetsz.


Egyszóval: adj a xiaominak egy kis bizalmat előre, szerintem meghálálja:)

2017. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak vettem pont ilyet.


J3-ból csak 8 gigásat kapsz ugyanazért a pénzért. Pedig manapság 8 gigával már a használhatóság határát súrolja egy telefon.

De a kamerája és az akkuja is jobb a 4A-nak.


Egyébként teljes értékűen használható: Van rajta magyar nyelv, EU-s töltő, tudja a 800-as LTE-t.

A GPS pontos, a böngészés gyors, akadásmentes. Nem nagyon lehet rá panaszkodni.

2017. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Media marktban is lehet ilyen telefont kapni tehát már nem egy nevenincs cég itthon is ,bemész egy media marktba és megtapizod ,megnézed a menüjét és eldöntöd hogy tetszik e neked .összehasonlitod másik választásodal .
2017. dec. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A J3-tól sokkal jobb.
2017. dec. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van egy Xiaomi 4x.


Szerintem premium telefon.

2017. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is Redmi 4x-em van 2 hónapja. Azért ne essünk túlzásokba, nem prémium telefon. Sőt, vannak elég bosszantó hibái, amik még az alacsony ára ellenére sem elfogadhatók. Csak egy példát mondok: nekem heti szinten minimum egyszer lefagy. Szerintem ezzel mindent elmondtam... Lehet, hogy a többi Xiaomi jó, de nekem ez a 4x kicsit csalódás.
2017. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 4X van 4 hónapja és eddig soha nem fagyott le, de még csak nem is akadozott.
2017. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!