Hibas iPhone 7?

Figyelt kérdés
El dobalja a tererot, hibasan mukodik a TouchID es neha nincs wifi, le dob a netrol. Garancias a telefon, DE veletlenul kerult egy karc a kijelzore.. Javitjak es cserelik igy is? Amugy telenor szolgaltatos. Holnap viszem be.
2017. dec. 17. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is iphone 7-esem van es telenoros de nekem hal istennek nincs iylen problemam.

Ha meg tart az egy eves hivatalos Apple garancia akkor mivel szoftveres a hiba es nem te okoztad ezert sztem fogjak szervizelni, cserelni nem tudom h fogjak e

2017. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem most járt le az egy év! Hirtelen minden baja lett. Nem írja ki a számom pedig bevan kapcsolva aszámkijelzés. Felrakom töltőre nem tölti… szóval elég sok minden. Kidob alkalmazásokból. Ma frissítettem a 11-nek valami változatát de így sem jobb. X-et kell vanni megint jó lesz egy évig aztán az is kuka. Biztosítást meg nem fogok fizetni ,mert annyiból újat veszek szóval… 6 plusal is így jártam. Igazából a kezemben van 24 órából 12-ben (vagy leginkább a fülemen) tehát elég jól szolgál ,de akkoris…!
2017. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"veletlenul kerult egy karc a kijelzore.. Javitjak es cserelik igy is? "

Megmondják, ne aggódj.

Vidd be nyugodtan.

Írd össze milyen problémák milyen rendszerességgel jelentkeznek.

2017. dec. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!