Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes egy iPhone után venni...

Érdemes egy iPhone után venni egy Huawei-t?

Figyelt kérdés

2017. dec. 17. 14:16
1 2
 1/11 meszike91 ***** válasza:
78%
Milyen ájfon után milyen hüvejt?
2017. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Ájfón után bármivel csak jobban jársz.
2017. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
+1 az előttem lévőnek meg a legelsőnek is :D
2017. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha eddig iPhone 4s-t használtál, akkor szerintem mindenképpen elégedett leszel a Huawei mate 10-eddel.
2017. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért ne?


Jó a huawei.


Nekem volt sok Iphone, de aztán vettem egy s7 edge-t pl.


Ja meg vettem egy Xiaomi 4x-et, ezt a kettőt használom most.


Jó az iphone de mondjuk nem is az a legjobb szerintem, pl. előbb vennék s8-ast mint iphone 7-8 vagy X-et.


Jók a huawei-ek egyébként.

2017. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valamiért egy jó androidos telefon kell, akkor érdemes. (Nekem muszáj volt, mert a jelenlegi iPhone-om NFC-je csak fizetésre jó, másra nem + iOS-re nincs olyan app, amire szükségem van.)
2017. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Bírom a sok nyomorékot... Csak azért szidják(nem is a vélemény nyilvánításra gondolok) mert nincs rá pénzük, vagy megnézték az első videót YT-n hogy mi a baj az IOS-el azt szidják.

Komolyan emberek nem lehetne békén hagyni a két fan-campet? Minek kell leszidni valakit mert ilyen telefonja van?


Kérdésre visszatérve: Szerintem nem nehéz iPhone-ról átszokni Huawei-re. De jó telefonok.

2017. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

"Bírom a sok nyomorékot..."

Édesanyádra gondolsz?


"Csak azért szidják(nem is a vélemény nyilvánításra gondolok) mert nincs rá pénzük, vagy megnézték az első videót YT-n hogy mi a baj az IOS-el azt szidják."

Konkrétan kire gondolsz? Mert én például tapasztalatból írtam amit írtam, és ahogy elnézem, a többiek is.


Ez a "biztos nincs rá pénzük" mentalitás olyan primitív. Komolyan él még az a képzet, hogy akinek ájfónja van, az gazdag? Ugyan már!

2017. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Iphone SE után vettem Xiaomi Redmi 4X-et. Pár dologban érzek visszalépést (pl. bluetooth kapcsolat néha megszakad), de összességében, főleg az árukhoz viszonyítva abszolút nincs gond a Redmivel.
2017. dec. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy 4x.


Mondjuk a nagyobb kijelző miatt jobb mint az Iphone SE.


És a hardver is gyors, hozza azt a szintet.

2017. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!