Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek letiltják a...

Rikpat kérdése:

Szerintetek letiltják a telefonom?

Figyelt kérdés
Kötöttem egy rossz üzletet,vásároltam egy Samsung Galaxy S8-at.. Az eladó azt állította, hogy ki van fizetve nem fogják tiltani. Szerettem volna eladni és utána jártam a dolgoknak, a szolgáltatónál azt mondták, hogy tiltani fogják mert nem fizeti a számláját. Több ismerős is mondta, hogy ilyenkor a készüléket nem, hanem csak a SIM-et tiltják(ami megtörtént mert előfizető nem kapcsolható). Májusban lett kihozva a telefon.. Gondoltam, hogy ha lett volna vele valami már tiltották volna, de az ügyintéző szerint ennek van egy átfutási ideje. Az lenne a kérdésem, hogy számla tartozás miatt tiltják-e a telefont? 30ezer forintot fizetett a telefonért.

2017. dec. 19. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Igen tiltani fogják, ez egyértelmű.
2017. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Le fogják tiltani, hiszen rėszletre vette ės nem fizeti.
2017. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak számla tartózás van, akkor nem tiltják le a telefont. Ha viszont részletre lett vásárolva és nem lett fizetve, akkor a készüléket is letiltják.
2017. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!