Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem fizetem ki az előfizeté...

Ha nem fizetem ki az előfizetéses telefonom számláját, akkor ha letiltják a kimenő hívásokat, utána a telefont is letiltják, vagy azt még tudom utána használni esetleg másik kártyával?

Figyelt kérdés

T-mobile

És olyanok irjanak,akikkel esetleg mostanában előfordult ilyen.

Köszi


2010. jún. 2. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

csak logikusan gondolkodva..

ha a készülékre nincs tartozásod, csak a kártyára, akkor miért tiltanák le a készüléket. kicsit jogszerűtlen lenne, nem?

viszont, ha a készüléken is van tartozás, természetesen letilthatják.

2010. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...végülis lehet igazság abban,amit írtál! De jó lenne valami tudáson/tapasztalaton alapuló válasz is!
2010. jún. 2. 23:13
 3/15 anonim ***** válasza:
A SIM-kártyát tiltják csak le, a telefont tudod használni.
2010. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jajj. Ha a készülékedre is van hűség, akkor azt nem tudják tiltani. Azt vissza nem kérik, csak a pénz kell nekik. Természetesen tudod használni, egy másik T-mobolis sim-el. Engem is megfingattak végén 200.000 Ft-al.
2010. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bp1985 ***** válasza:
Telefont kitiltják a hálózatból, + behajtják rajtad a pénzt. Nem éri meg szórakozni.
2010. jún. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"...De jó lenne valami tudáson/tapasztalaton alapuló válasz is!"


Már bocs, de hol voltál vásárláskor? Ki írta alá a papírokat? Mi lenne ha végigolvasnád?


Teljesen egyértelmű, hogy ha a készüléket hűségnyilatkozattal vásároltad, és részletre (értsd: a készülék árát sem fizetted ki teljesen, hanem részletekben fizeted még) akkor letiltják a készüléket is. Ha a készüléket teljes egészében kifizetted (értsd: nem képezi a tartozásod fikarcnyi részét sem), nyilván nem fogják tiltani és használhatod másik kártyával is ...

2010. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudsz majd telefonálni, és sms-t írni :D

Igaz, velem kb 1 éve történt ilyen, de csak ennyi volt, semmi más :)

2010. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Ne szórakozz a t-mobile-lal. Rohadtul nagy patkányok...

Engem is megfingattak jó pár 10-esre egy elmaradt számla miatt. Pontosan ki sem küldték. De nekem kellett volna utánajárnom, hogy miért nem kaptam számlát.

Inkább fizesd be, mert később nagy szarba kerülhetsz miattuk.

2010. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát itt eléggé eltérő válaszokat irtatok. Egyikőtök azt irja,hogy a telot is letiltják,másikotok meg h csak a kártyát...Most akkor melyik az igaz?? :S
2010. jún. 3. 22:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Drága kenyér ... hát mi olyan nehéz ezen ? Megírtuk: ha a tartozásodban VAN, A KÉSZÜLÉK UTÁN FIZETENDŐ, BÁRMILYEN ÖSSZEGŰ HAVI RÉSZÖSSZEG IS, akkor letilthatják, ha nincs benne akkor nem ...


És még egyszer : vedd elő amit aláírtál és most (végre) talán olvasd is el. Vagy ha lusta vagy, hívd fel őket telefonon.


pffff

2010. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!