Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyikre allitsam be a halozat...

Melyikre allitsam be a halozati modot? Mi a kulombseg?

Figyelt kérdés
A netet akarom beallitani a telefonomon,de nem tudom melyik a jobb meg mi a kulombseg es hogy ne e fogyaszt valamelyik tobb adatot.ez a ketto van: LTE 3G/2G ennel a jel azt mutatja hogy 4G be megy.a masik csak 3G/2G.ennel h betut mutat de ezzel is megy a net.melyik a jobb?nem ertek ezekhez.

2017. dec. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
4G/LTE (Long Term Evolution, azaz "hosszútávú fejlődés") kell neked, jelenleg ez a szabvány rendelkezik a legnagyobb elméleti, gyakorlati sebességgel. Az egész világon ez a szabvány van kiépítve a legjobban, ezáltal hamar talál kapcsolatot a mobilod, és nem meríti annyira az akkut, mint a többi szabvány.
2017. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
Ez meríti a legjobban! :)
2017. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, ahogy az előző írja...
2017. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2G: Netezésre használhatatlanul lassú. Ha csak telefonálsz, akkor ez a legjobb, mert ez a legenergiatakarékosabb.


3G: Lehet rajta netezni, de azért lassú. Youtube-ozásra már nem igen használható. Többet fogyaszt, mint a 2G.


LTE (4G): Gyors internet, de hamar leszívja az akksit. Telefonálni nem lehet ezen a hálózaton. (Kivéve a telekomnál, mert náluk már van VoLTE)

2017. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

Én bekapcsolom a 4G-t amikor kell és kikapcsolom amikor nem.

Nem fáj, nem fogyaszt.

2017. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 4G-n van a telefon, és a mobilnet is mindig be van kapcsolva. Nyilván hamarabb lemerül mintha nem így lenne, de nem drasztikus a különbség szóval jó ez így.
2017. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"de nem drasztikus a különbség szóval jó ez így."

Nekem 3 nap helyett 2 ha bekapcsolva hagyom.

2017. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
Ez meg 9 napig bírja.
2017. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!