Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend g620s után...

Huawei ascend g620s után Vernee m5 szerintetek jó lenne átlagos használatra?

Figyelt kérdés

Ezt a régi telefont szeretném lecserélni mert már nagyon régi, lassú és a Vernee m5 re gondoltam mert azért ahogy néztem elég jók a specifikációi!


Igaz már mindegy mert már meg is rendeltem az eustock ról de sok infó mondjunk még nem lehet róla mert még elég új kiadás, igaz annyira nem értek a telefonokhoz játszani egyáltalán nem játszok rajta csak átlagos netezésre használnám facebook, messenger, youtube böngészés, Spotify meg még plusz 1-2 app, szerintetek?


[link]



2017. dec. 19. 19:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként a fenti linken minden infó ott van, még talán annyi, hogy a nekem ezt az eustock ot ajánlotta valaki, hogy itt jóval olcsóbb és tényleg igazából nem tudom hogy ez milyen webshop de remélem megbízható, de van után vetélés fizetés is ez volt a lényeg és a kiszállitási idővel sem vagyok tisztába szerintetek megkapom még karácsony előtt, de ha nem az sem baj?!
2017. dec. 19. 19:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a leirás azt mutatja hogy egy nagyon jó telefon.

Az akku nem túl erős , de nem is drága.

Onnan hamar megjön az árú, bár most a karácsony előtt lehet hogy túl terheltek.

2017. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!