Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan rendeljek Bluetooth-os...

Honnan rendeljek Bluetooth-os kontrollert Android rendszert futtató mobiltelefonhoz?

Figyelt kérdés

Olyan szempontot tartok lényegesnek, hogy legyen tartója, ami stabilan tartja a Huawei P9 okostelefont.

Én először az Ipega PG 9023 márkájú kontrollert néztem ki, de a GearBest nevű külföldi webáruház oldalon többféle márkájú gamepad-et találtam.

Többek közt Mocute, Gamesir és már márkanevű kiegészítőt nézegettem.



2017. dec. 19. 21:07
 1/2 A kérdező kommentje:

A kérdés már lényegtelen, pár hete rendeltem egy Ipega PG 9055 márkanevű Blutetooth kontrollert. Az jóval olcsóbb, mint amit az Árukereső oldalon láttam és elég stabilnak tűnik.

Majd írok, ha megkaptam és kipróbáltam néhány játékot a gamepad-del.

2018. jan. 2. 08:43
 2/2 A kérdező kommentje:
Január 10-kén megkaptam az általam kommentelt bluetooth-os gamepad-et és olyan kényelmesnek találom. Megérte a Gearbest webshopról rendelni. :)
2018. jan. 28. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!