Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mással is volt már olyan,...

Mással is volt már olyan, hogy nem kapta meg a Tinder üzeneteit?

Figyelt kérdés
Nem kapom meg Tinderen az üzeneteimet és a párjaimnak nem mutat engem. A profilom meg van. Kijelentkeztem többször is, újra is telepítettem, gépről is beléptem és még mindig semmi. Ilyenkor mit lehet csinálni? Mással is volt már ilyen?

2017. dec. 20. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

És ezeket mégis honnét veszed? Látszódnia kell pedig a profilodnak, másként párjaid sem lennének! Honnan tudod egyáltalán, hogy tényleg vannak-e üzeneteid? Lehet, hogy egyszerűen csak senki nem írt még Neked, így azt nehéz lenne mutatnia!

Ezt legfeljebb csak akkor tudhatod, ha 2 profilod van, és írtál magadnak! :D

2017. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy van ember akivel máshol is beszélgetésbe elegyedtem már és ő is írt nekem, amit én nem láttam. Aztán meg el is tűnt neki a profilom, mintha szétválasztottak volna, de ha rám keres látja, hogy írtam, én viszont továbbra sem látom ha ír. Van több ember akivel hetek óta napi szinten beszélek és most hirtelen egyik sem ír. (Vagyis nem kapom meg az üzeneteiket)
2017. dec. 20. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!