Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite-om csere...

Rpgmanus11 kérdése:

Huawei P9 lite-om csere iPhone SE-re, megéri-e?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei P9 Lite-om, szeretném elcserélni egy iPhone SE-re megéri-e? (tisztában vagyok mind a két telefon specifikájiójával, szimplán véleményeket szeretnék)

2017. dec. 20. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az új áraikat nézzük, akkor talán a SE az drágább, és tovább is tartja majd. Ha oda kerül a sor, akkor hamarabb is eltudod adni, mert ez egy iPhone, és mint tudjuk manapság mindenki megőrül érte. (Nem tudom miért, nekem volt és biztos hogy nem is lesz többet.)


Most jön a however.

Én nem cserélném el. A P9 Lite-nak nagy a kijelzője, amiről nagyon-nagyon nehéz lesz át állni arra a kicsi klausztrofóbiás iPhone-ra. (Én anno note 3-ról váltottam 5s-re. Másnap megbántam.)

A P9-nek ráadásul sokkal erősebb, rgy 8 magos procija van, több RAM-ja, és ugye Android, ami nagyon nyílt és testreszabható egy rendszer, az IOS-al ellentétben. Az akkumlátor életerejét nem is kell mondjam hogy melyik a jobb fényévekkel. (Köztüdott hogy az iphone aksik negyed-naposak. Mindegyik a plus-okon kívül, azok fél naposak.)


Szóval te dönts. Ha az árakat nézed csak, és azt hogy a jövőben hogyan tudod eladni, akkor iPhone SE.

Ha egy olyan telefon kell, amit már ismersz, minden megszokott és nagyon élvezetes használni, akkor tartsd meg a P9 Lite-od. De persze azzal el kell szánolnod, hogy eladásnál többet veszítesz. De legalább lesz egy élvezhető telefonod addig is.

2017. dec. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 Annyi lemaradt, hogy igen tudom hogy nem minden a hardver meg a 8 magos proci stb, mert egy IOS-t futtató készülék feléri fele ennyivel is, mert buta egy rendszer. Szóval ezzel tisztában vagyok, mielőtt valaki neki állna vitázni.
2017. dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ezzel úgy mond pontot tettél a mondatom végére. :D
2017. dec. 20. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2017. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem cserélném el.Igaz nekem egyik sincs,de a 2,5éves Samsung S6-om nem adnám oda a kollegám új Iphone Se-ért.
2017. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:

Ha ingyen adnák sem kéne se.

4 hüvelykes, 640 x 1136 pixel felbontású (vagyis nincs még HD sem) IPS panel 326 ppi-s képpontsűrűséget garantál, annyit, amennyit már az iPhone 4 is tudott, és kvázi minden iPhone tud, kivéve a Plust, ami picivel többet nyújt.

2017. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem egészen értenék egyet a korábbi hozzászólóval :) A nagyobb kijelző a p9 lite mellett szól valóban, de mint ex p8 lite tulajdonos (két éven át) mindenképp az iphone se-t választanám :) Az akksi körülbelül azonos egyébként, a huaweié is csak az elején remekelt, fél év után ugyanúgy 1-1,5 napos, hiába az izmos hardver, kicsit sem gyorsabb és fut simábban, sőt...az anyaghasználat messze jobb az iphonenál, töredék annyi idegesítő hiba, jaj és esetleges akksi cserével idővel SOKKAL tovább telefon marad, értékálló, a huaweitől 2 év telik, az alatt lehalt a wifi, a csatlakozók tragikusak...Ha jó telefont akarsz netezésre, üzengetésre, telefonálásra, fényképezésre iphone se, ha a szórakoztató része érdekel, mondjuk filmezni rajta...stb akkor p9 lite :) Cserélni egyébként nem biztos, hogy megéri, majd ha lehalt :)
2017. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!