Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az apple szerintetek miért...

Az apple szerintetek miért nem gyárt dual sim-es telefont?

Figyelt kérdés
Minden márkának van dual sim, Samsung, Xiaomi, szerintem Sony-nak is van. Jönnek az újabb iphone-ok, és sosincs dual sim. Pedig sokan használnak 2 sim-et, pl. saját és munkahelyit bele lehetne tenni. Ez miért van? Vélemények?
2017. dec. 22. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert tessék kettő telefont venni, aki ilyet akar használni. Nem csak ebben, másban is nagyon le van maradva az apple. Az akku időről meg jobb ha nem is beszélünk.
2017. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Mért gyártana? Soha sehol nem fordul elő, hogy valaki kap céges kártyát is, meg van neki egy privát is amúgyis.
2017. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Lesz majd 5-6 ev mulva. Ennyivel van lemaradva a mai hardverektol. Aztan majd nagy csindradattaval eloadja, hogy waooo dual sim, vegyel gyorsan iphone 26-t
2017. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Ahol van kulon ceges szam, ott szoktak telefont is kapni. Nalunk a menedzserek pl pont iphonet kapnak. Raadasul, aki ilyen draga telefont vesz maganak, annak nem lehet problema venni meg egyet.
2017. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Mért gyártana? Soha sehol nem fordul elő, hogy valaki kap céges kártyát is, meg van neki egy privát is amúgyis."


Már miért ne fordulna elő?


Van egy saját sim kártya, és az ember kap egy sim-et a cégtől, mi ebben a különleges?

2017. dec. 22. 13:22
 6/12 A kérdező kommentje:

2 db telefon?


Az meg azért vicces mert kettőt csak nem hord az ember magával.


Két sim egy telefonba, és akkor csak egy telefon kell.


Hát ja ebben jobb a Samsung pl. azt hiszem a note 8 az pont dual sim-es. Nem tudom s8 az dual sim-es e.

2017. dec. 22. 13:23
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mivel eleve 2 simem van (egyikről netezek másikról telefonálok) ezért nálam alapvető az, hogy egy telefon 2 simes legyen. Úgyhogy igenis van igémy a dual simre, ezt nem tudom, hogy az Apple miért nem veszi észre. Sőt, mivel nálam nagyon fontos, hogy ha épp netezem és közben hívást kapok, ne menjen el a met, ezért nálam még az is nagyon fontos, hogy a dual sim ne stand-by technológián alapuljon, hanem dual-active technológián. Ami azt illeti, szerintem az Apple nem is tudja, hogy az micsoda, így szerintem nekem sosem lesz Apple telefonom.
2017. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan azt akarja az Apple, hogy ha két SIM kártyát használsz, akkor vegyél két telefont.
2017. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én anno ezért is választottam 6S helyett Oneplust. Sokkal kényelmesebb betenni a két kártyát egy telefonba, és nincs két eszköz, nincs elmulasztott hívás és társai. Egyszerűen praktikus.
2017. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jövőre osszefog az intellel s lesz dual simes. Allitolag
2017. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!