Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség ellopták a telefonom?!

Segítség ellopták a telefonom?!

Figyelt kérdés

A telefonom 16án eltűnt hohy ellopták e nem tudom. De a lényeg hogy betudtam azonosítani hogy hol van. A sony rendszere lezárta, azzal a szöveggel, hogy köszönjük, hogy megtalálta, értesítési telefonszámmal. A telefon megtalálója nem akarja leadni, próbál belépni. Tudom hol, milyen wifi hálózaton. Egy négy emeletes házban. Hogy rendezzem ezt le? A rendőrség csinálna valamit? Vagy csak ülnének rajta?

Köszönöm előre is a segítségeteket!


2017. dec. 23. 04:39
 1/6 anonim válasza:
100%
Persze, jelentsd rendorsegen, kivizsgaljak. Mondd el nekik, h beazonositottad stb. Hallod en arra kihivtam a rendoroket, h elalltak a garazsunkat, egybol kijottem es felmentek az auto tulajahoz, akit rendszam alapjan beazonositottak.. jelentsd azonnal!
2017. dec. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd a rendőrséget.
2017. dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt majd írd le mindenképp, hogy mire jutottál a Rendőrséggel, ez mindenkit érdekel.
2017. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Hát mondták hogy nagy előre lépést jelent, mint imei alapján azonosítani. De nyolc nap letelte után tudnak vele mit kezdeni. Annyi azaz intervallum, hogy leadja. Nyilván nem akarja. Nyolc nap után eltulajdonitás vádjával házkutatással kimennek. De sztem ennyi idő alatt megtud tőle szabadulni. Használni nem tudja. Bizonyíték ott van. Tehát alkatrésznek eladja vagy kuka. Ennyi. Én örülnék ha meg lenne, de kétlem, hogy meg lesz.
2017. dec. 23. 14:54
 5/6 A kérdező kommentje:

Tipp ha valaki elvesztené a telefont

(Megelőzés képpen)

1. Hely meghatározás legyen bekapcsolva, sose kapcsolja ki se a netet!

2. Mindig jelszóval védjed le ne mintával!

3. Google be légy bejelentkezve, mindig, rendeld a fiókodhoz a telefonod!

4. Google dashboard, find my android alkalmazás! ( ha sony, v samsung nekik is van saját find devices cuccuk)!

5. Zárold a képrenyőt a felületen. Amin megadod a szöveget is h min, hol érjen el! Vagy vigye be a legközelebbi rendőrségre!

6. Ne tiltsd le a telefont. Hagy használja, ha letiltod nem tudja és jevesebb az esély h megtalálja. Hagy próbálkozzon, belemászni, sim kártyá bele tenni stb. A szolgáltató rendszere menti ezeket a próbálkozásokat sokat n tud vele mert a biztonsági rendszer (google, sony, samsung stb.) Ezt akadályozni fogja és minnél többször próbálkozik annál több info rögzül!



Lehet n segítettem sokat, de aki olvassa vagy így járna. Hátha segít megelőzni vagy elég infóhoz jutni a teló tulajdonosát.

2017. dec. 23. 15:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Megszüntették az eljárást egy kalap sz@r a magyar rendőrség - és az igazságszolgáltatás. Annyit kellett volna tenniük, hogy bemennek és kihozzák a telefonom. Arra se voltak képesek.
2018. jan. 2. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!