Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cordless telefonom egyik...

Cordless telefonom egyik billentyűje (felvevő gomb) csak nagyon nehezen működik, erős nyomásra. Van valami mód megjavítani?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ha azt írod hogy te olyan érintkezőt szétszedsz, belső részeit tisztítgatod, összerakod és működik utána (egyáltalán sikerül összerakni) akkor teljesen egyértelmű hogy hazudsz. :-/

(olvass figyelmesebben mielőtt belekottyantasz)"


Úgy látom ezt magadról írtad, elég csúnya a modorod reggel.

Nem mondtam hogy szétszedem. Olvass vissza. Kitisztítom, nem szétszedem.


Boldog Karácsonyt!

2017. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szirty ***** válasza:

Talán nem láttál még soha olyat, mert azt nem lehet kitisztítani, teljesen zárt, össze van préselve...

(roncsolásmentesen nem szerelhető)

Szóval ne folytassuk, mert nem arról írsz amiről én (nem értem ezt miért nem vetted észre).


A modorról meg annyit hogy "amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten" :)

2017. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem ugyanarról írunk és nem hazugoztalak le. És nem roncsolásmentességről van szó. És a kérdezőnek ajánlom, annak ellenére hogy valamiért neked nem tetszik.
2017. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!