Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom megváltoztatni...

Miért nem tudom megváltoztatni az Apple Appstoreban az ország/régiót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy nagyon nagy gondom adódott az Appstoreban.Hozzá adtam a bankkártyámat az Appstorhoz és vásárolni akartam vele,de sajnos nem sikerült.Utána amikor le akartam törölni a bankkártyámat az Appstorból akkor azt írta ki,hogy hibás adatok,nem sikerült.Így nem tudom megváltoztatni az ország/régiót sem.Amikor meg akarom változtatni az ország régiót akkor ezt írja:YOU CANNOT CHANGE THE STORE FRONT INFORMATION FOR YOU ACCOUNT AT THIS TIME.


Nagyon kér a segítség mert emiatt nem enged alkalmazásokat letölteni...Mit tegyek???


2017. dec. 24. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
csinálsz egy új ID-t. nem lehet csak úgy állandóan váltogatni az országot az ember kénye kedve szerint.
2017. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!