Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 lite, Huawei P10 lite...

Honor 8 lite, Huawei P10 lite vagy Xiaomi Mi A1?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok és miért?
2017. dec. 24. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi A1.

4GB RAM, Stock Android, 2 évig biztosan támogatott, az egyik leggyorsabb telefon, nagyon jól van optimalizálva, nagyon jó üzemidőt megy.

Ezzel szemben ezek a P Lite modellek n+1. telefonok, semmi extra.

2017. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél kínai telefonokat! Figyelj, jó szándékból mondom. 1 évig volt nálam egy Huawei P8 Lite, az első fél évben még jól működött, és a hatodik hónaptól kezdve, mintha megbolondult volna. Az agyáig fagyott, még mikor hívtak akkor is. Olyanokat csinált, hogy fogtam a fejem! Volt, hogy 81%-ot jelzett, a másik percben kikapcsolt, és azt jelezte hogy le van merülve. Én a helyedben az ilyen kínai telefonokat messziről elkerülném. Akkor vegyél inkább egy Samsungot vagy egy Sonyt, vagy egy Applet. Nekem most Samsung A5 2017 van. És nagyon nagyon jó telefon. 3 hónapja megvan, még egyszer nem fagyott le, és nagyon gyors is.
2017. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt Huawei-em, és most Honor-om van. Mindegyiket szerettem/szeretem, sosem volt velük komolyabb gondom. Xiaomi-t még nem próbáltam, de sok jót hallottam róluk. Mellesleg, aki szidja a kínai telefonokat, az tisztában van azzal, hogy a Samsung és barátai is Kínában készülnek? Kivétel az Apple, de arról se hallani túl sok jót mostanában.
2017. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem minden Samsung készül kínában.Az iPhoneokat állítják össze kínában.



Én a Xiaomi Mi A1-et ajánlom

2017. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz, a Samsung koreai, szóval bocsi a hibáért. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy a Huawei/Honor néhány év alatt fejlődött a Samsung, és a többi nagy múltú márka szintjére.Elolvasva a Xiaomi leírását, lehet, hogy már csak kipróbálás céljából is azt választanám, mivel az ára sem vészes.
2017. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5.Xiaomi sem mai cég, csak itt Magyarországon nem ismert.(szóval nem egy Doogee vagy Vernee szintű cég)
2017. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért a Xiaomi szerintem még elégé fiatalnak számít. 2010-ben lett alapítva.
2017. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Telefongyártásról van szó.

2009 februárjában jött ki az első androidos telefon a HTC Deam.A MIUI felületet 2010-ben hozták létre, 2011-ben jött ki a Mi A1.

Nem nevezném én fiatal gyártónak.

A régi nagyok közül meg már nem sokan vannak.(Samsung,HTC,ZTE Apple,LG,Sony, a többi pedig eladta a nevét)

2017. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*Xiaomi Mi1 akar az lenni.
2017. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ettől még egy céget fel kell építeni. PL. Kellenek szervizek. Emlékszek is egy 1-4, éves cikkre ahol azt írták, hogy kínában nem voltak elégedettek a támogatással vagy talán a szervizzel.

Tapasztalat sem árt...(Nem csak magához a telefon tervezéséhez, gyártásához kell)

Én akkor is fiatalnak hívnám a Xiaomit. Főleg ha a többi nagy gyártóhoz hasonlítjuk (Samsung-1938, Huawei-1987)

Ettől még a készülékeik nagyon jók.

2017. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!